Sprzedam hotel przy plaży w Świnoujściu • Cena: 6 300 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Obiekt z przeznaczeniem hotelowo-pensjonatowym położony bezpośrednio przy Promenadzie w Świnoujściu, niecałe 100m od plaży . Lokalizacja w najładniejszej części Świnoujścia wśród secesyjnych budynków.
Przedwojenny budynek cztrokondygnacyjny, wolnostojący z pełnym podpiwniczeniem. Piwnica doświetlona jest światłem dziennym, posadzki na poziomie działki, a częściowo poniżej (30-100cm), co pozwala na traktowanie jej jako pow. użytkowej, tzw. przyziemie. Poddasze to kondygnacja piąta o niepełnej wysokości.
Powierzchnia działki 1436,5m2, pow. zabudowy 463,4m2, pow. całkowita 2111m2, pow. użytkowa 1561m2.
Budynek był wcześniej użytkowany jako dom wczasowy. Ogólny podział budynku ze wzgl. na funkcję został utrzymany. Zaprojetkowano 38jednostek mieszkalnych (35 pokoi dwuosobowych i 3 apartamenty cztreoosobowe- łączna liczba miejsc noclgowych- 82), restaurację z zapleczem kuchennym na 100 miejsca siedzące oraz lobby z barem (22 miesjca siedzące), dwa pokoje socjalne z węzłami sanitarnymi odrębne dla personelu hotelowego i kuchennego.
Planowana przebudowa parteru i pięter miała na celu podniesienie standardu hotelowego poprzez: wprowadzenie do pokoi węzłów sanitarnych, zaprojektowanie sieci instalacji wentylacyjnej i klimatyzacji, modernizację komunikacji pionowej poprzez montaż windy i przebudowę schodów.
Obecnie obiekt jest na etapie przygotowania do remontu i modernizacji; wykonano niezbędne wyburzenia.
Obiekt posiada kompletną dokumentację budowlaną do pozwolenia na budowę przewidującą jego przebudowę i nadbudowę z przeznaczeniem na hotel z restauracją.
Przewidziano 10 miejsc parkingowych na terenie posesji (parking z tyłu budynku).
Wszystkie media w granicy działki (woda, prąd, kanalizacja, gaz) do przebudowy pod wymagania obiektu po remoncie. Zaprojektowano ogrzewanie gazowe.
Alternatywne wykorzystanie; apartamentowiec z wykorzystaniem częśi wspólnych.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków