Sklep muzyczny wraz z punktem/marką/logo/stroną www • Cena: 2 000 000 zł
 • Przychody: 1 400 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 3
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam funkcjonujący, stacjonarny Sklep Muzyczny (instrumenty, nagłośnienie, oświetlenie, akcesoria itd. itp.) wraz z całym wyposażeniem i asortymentem.

W skład oferty wchodzi również najważniejszy element - czyli własność intelektualna firmy, tzn:

- Logo i Marka (wysoka pozycja na rynku, wypracowana przez lata)
Kanały sprzedaży:
- Funkcjonująca i profesjonalna strona sklepu internetowego oparta na nowoczesnej platformie
- aktywne konta na Allegro
- aktywne konta na OLX
- strona Fanpage na Facebooku (ponad 5700 subskrybentów strony)
- konta mailowe sklepu (baza danych klientów)
- aktywne numery telefonów kontaktowych sklepu (2 numery)
- Wszelkie materiały reklamowe tj. dobrze widoczny, duży, profesjonalnie wykonany, oświetlany szyld zewnętrzny, szyldy reklamowe wewnątrz pawilonu, roll-upy, ulotki, wizytówki, gadżety firmowe itd.
- Profesjonalny i wyszkolony personel/ obsługa sklepu (kwestia indywidualna)
- Kontakty handlowe (kwestia indywidualna)

Krótki opis:

Sklep stacjonarny powstał w 2014 r, znajduje się w pawilonie handlowym o wysokim standardzie, w wynajmowanym lokalu o powierzchni 150m2 w Mysłowicach. W lokalu znajduje się osobne WC tylko dla sklepu, pomieszczenie socjalne (z kompletnym wyposażeniem), pomieszczenie wytłumione pianką akustyczną do testów instrumentów itp, dużą powierzchnią handlową sklepu - około 130m2.

Nowoczesne wyposażenie i wnętrze sklepu, z pełnym asortymentem, nowe oświetlenie, profesjonalny system alarmowy wraz z dostępem do monitoringu ochrony, profesjonalny system telewizji przemysłowej (monitoring CCTV), kompletne wyposażenie sklepu (duża i funkcjonalna lada z 2 stanowiskami, półki, regały, oświetlone gabloty szklane z firmowym logo itd), kompletny osprzęt biurowy (komputery, drukarka/ skaner/ ksero, aparaty telefoniczne, routery itd), dostęp do szybkiego internetu, znakomita lokalizacja (główna ulica w centrum Mysłowic, wokół wiele sklepów, banków, punktów usługowych itp.) wraz z osobnymi miejscami parkingowymi dla klientów sklepu.

Wraz z lokalizacją i sklepem stacjonarnym nowy Właściciel będzie miał na własność dostęp do panelu zarządzania stroną internetową sklepu (wraz z domeną), dostęp do kanałów sprzedaży na Allegro (pozytywne opinie), dostęp do konta fanpage na Facebooku z ponad 5700 subskrybentów, których ilość stale rośnie - dzięki profesjonalnemu i starannemu prowadzeniu strony na Facebooku (stali i przyszli, potencjalni Klienci), dostęp do sklepu na Facebooku (nowy i innowacyjny kanał sprzedaży), dostęp do skrzynek mailowych (dane kontrahentów i klientów), dostęp (cesja) do numerów telefonów sklepu.
Proponujemy i rekomendujemy również profesjonalny i świetnie wyszkolony personel sklepu.

Marka sklepu utrzymująca wysoką pozycję na rynku, poważnie traktowana przez konkurencję, sporo stałych i wciąż przybywających Klientów, bardzo dobre opinie o sklepie oraz obsłudze.

Sklep bardzo rozwojowy i rokujący na wzrost przychodów.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

Osobisty powód

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków