sklep internetowy z kosmetykami i akcesoriami naturalnymi EKO
- Cena: 20 000 zł
- Przychody: –
- Dochody: –
- Rok założenia: 2019
- Liczba pracowników: –
-
Charakter działalności:
- ▪ Handel
-
Zakres sprzedaży:
- ▪ Całość firmy
Opis oferty
Kompletny i w pełni skonfigurowany sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi, organicznymi oraz akcesoriami ekologicznymi.
Sklep na oprogramowaniu Woocommerce Wordpress. Sklep jest przejrzysty i czytelny. Nie męczy oka użytkownika.
Branża KOSMETYKI NATURALNE, ORGANICZNE i AKCESORIA EKOLOGICZNE. Każda zmiana, sugestia, poprawka była nanoszona na bieżąco aby sklep był bardzo przyjemny w użytkowaniu dla kupującego. Nowoczesny DESIGN,
W kwocie sprzedaży znajduje się:
- domena
- konta pocztowe e-mail
- baza zdjęć i plików (zdjęcia i projekty w formacie png i jpg, logo, opisy w plikach tekstowych)
- Fanpage firmowy Instagram z polubieniami ok 3500 osób
- Fanpage firmowy Facebook z polubieniami ok. 650 osób
- baza zarejestrowanych użytkowników
- logo sklepu
- przygotowane broszury
- kontakty do dostawców z możliwością zachowania rabatów
- wiedzę know how - w jaki sposób był prowadzony sklep aby przyciągał uwagę oraz sposoby wysyłek.
Specyfikacja sklepu:
- w pełni skonfigurowane menu z przemyślne podzielonymi kategoriami, według analizy do jakich podstron klienci wchodzą najbardziej
- wyszukiwanie i filtrowanie po markach
- gotowy regulamin sklepu skonstruowany przez prawnika i po konsultacjach prawnych
- gotowy opis warunków reklamacyjnych i zwrotów
- gotowa polityka prywatności skonstruowana po konsultacjach prawnych
- gotowe zdjęcia i opisy
- możliwość edycji każdej sekcji
- możliwość dodawania opinii o produktach
- dodatkowy moduł google analytics
- dodatkowy certyfikat SSL
- google shopping flux ( produkty w wyszukiwarce google)
- INPOST paczkomaty
- sklep w wersji kompatybilnej- mobilnej
- płatności TPAY
- pozycjonowany przez okres 10-ciu miesięcy
HOSTING, ADRES STORNY WWW, Certyfikat SSL - opłacony z góry na rok, następna płatność w lipcu (ok. 300zł łącznie)
Sklep posiada bardzo duży potencjał. Pozycjonowany był przez okres 10ciu mscy, a współpraca z: Zośka Zborowska, Ilona Wrońska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz, Francisco Lachowski + pare mniej znanych Influencerek związanych z tematyką EKO przyniosła duży rozgłos wśród znanych osób oraz klientów chętnie powracających. Nazwa sklepu jest dość znana i kojarzona wśród branży ekologicznej. Moda na kosmetyki, akcesoria ekologiczne jest mocno promowana na świecie, dzięki czemu sklep jest mocno przyszłościowy.
Umowa sprzedaży, przekazania sporządzona przez Prawnika z całym dostępem i cesją hostingu oraz strony.
Nieruchomości i urządzenia
Wsparcie posprzedażowe
2 miesiące
Powód sprzedaży