Sklep internetowy z biżuterią Krainasrebra.pl • Cena: 2 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2013
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sklep internetowy z biżuterią Krainasrebra.pl z towarem + konta

Mam do zaoferowania założony w 2013 roku sklep internetowy z biżuterią i naklejkami wodnymi na paznokcie Krainasrebra.pl . Sklep działał nieprzerwanie przez te wszystkie lata i działa nadal. Z powodu innych projektów związanych z dropshippingiem i produktami cyfrowymi został on zaniedbany. Od jakiegoś czasu nie był już zamawiany nowy towar i oferta nie była rozwijana. Zależy mi aby zachować markę istniejącą tyle lat, dlatego sklep został wystawiony na sprzedaż.

W skład oferty wchodzi:

- Towar
- Sklep internetowy (domena + pliki sklepu – Woocommerce)
- Konto allegro sklepu (przeniesienie własności)
- Fanpage na Facebook
- Zdjęcia, pliki graficzne, dane

W skład oferty nie wchodzi hosting, mogę pomóc w przeniesieniu sklepu na własny hosting. Prawa do konta Allegro zostaną przeniesione, tak samo do domeny za pomocą kodu authinfo. Dla fanpage Facebook zostaną nadane uprawnienia admina.

Sklep był pozycjonowany, nadal ma naturalny ruch i linki. Oparty na oprogramowaniu Wordpress, nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów ani odnawiać żadnych subskrypcji. Wszystkie koszty licencyjne w cenie.

Wartość handlowa towaru to 16633 PLN (na dzień 22.11.2022)

Dostępne listy produktów do wysłania na email z cenami i ilościami produktów (stan na dzień 22.11.2022). Stan niektórych produktów może być nieznacznie większy lub mniejszy. Część produktów których stan wynosi 0 jest dostępna, ponieważ było w systemie wpisywane zawsze mniej towaru niż fizycznie dostępne.

Poniżej znajdują się listy produktów z zdjęciami, cenami i ilościami (stan na dzień 22.11.2022). Stan niektórych produktów może być nieznacznie większy lub mniejszy. Część produktów których stan wynosi 0 jest dostępna, ponieważ było w systemie wpisywane zawsze mniej towaru niż fizycznie dostępne.

Lista produktów tylko na stanie:

[dane ukryte]

Lista wszystkich produktów:

[dane ukryte]

Cena brutto, wystawiam fakturę.


Nieruchomości i urządzenia

Towar, oprogramowanie, domena


Wsparcie posprzedażowe

Tak, przeniesienie strony na nowy hosting


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków