Sklep internetowy WydziaraniBrodacze.pl • Cena: 8 999 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry,
Oferta sprzedaży dotyczy sklepu internetowego WydziaraniBrodacze.pl
Sklep zajmuje się sprzedażą kosmetyków dla mężczyzn (głównie do pielęgnacji brody) oraz do gojenia i pielęgnacji tatuaży. Sklep działa od listopada 2021 roku, a już dało się zauważyć, że jest to segment, który nie został jeszcze w pełni zaspokojony.
Do sklepu przynależy strona (wydziaranibrodacze.pl) oraz grupa na facebooku o nazwie Wydziarani Brodacze, która liczy aktualnie ponad 3600 osób oraz instagram o tej samej nazwie, co strona, czyli wydziaranibrodacze.pl.
Sklep powstał na platformie wordpress, woocommerce, dzięki czemu nie ma żadnych stałych opłat wynikających z korzystania z tej platformy. W sklepie znajduje się zakładka blog, w którym znajdują się moje 4 autorskie artykuły dotyczące branży. Wszelkie prawa przekazuję nowemu nabywcy.
Dodatkowo została skonfigurowana automatyzacja ze sklepem dotycząca wysyłania maili oraz zbierania klientów poprzez formularz newsletter na platformie mailer lite. Jest to platforma darmowa do 1000 osób (aktualnie ilość klientów zapisanych do newslettera to powyżej 179 osób i rośnie) Sklep został stworzony w 99% przeze mnie z lekką pomocą innego specjalisty zajmującego się tworzeniem oraz naprawą stron internetowych, dlatego wiem o tym sklepie wszystko i bardzo chętnie pomogę nowemu właścicielowi w okiełznaniu całego systemu sprzedażowego. Oczywiście przekażę wszelkie kontakty z producentami zaopatrującymi sklep w towar, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Można oczywiście dodawać do sklepu produkty jakie się chce. Na przykład męską biżuterię.
Do sklepu również przekażę konto na allegro o nazwie beardandtattoos ze 100% 55 pozytywnymi komentarzami (ilość komentarzy ciągle rośnie). Dzięki zebraniu takiej ilości pozytywnych komentarzy klienci już chętniej kupują produkty u nas, a nie u konkurencji. Konto bierze udział w programie allegro smart.
Obrót łączny miesięcznie był odnotowany na okolo 11 000 zł bez większych nakładów finansowych na reklamę.
Strona/sklep wypozycjonowana na frazę wydziarani brodacze.
Zainteresowany/zainteresowana? Gotowiec na tacy:) produkty, reklama i działa. Zaproponuj swoją cenę. Zadzwoń. Jestem otwarty na propozycje.


Nieruchomości i urządzenia

Strona internetowa, blog na stronie z czterema autorskimi artykułami, logo, projekt bluz i koszulek (nowe, które zostały - bluzy i koszulki - przekazuję nabywcy, kilka sztuk), konto na allegro, automatyzacja mailowa, grupa na facebooku "wydziaranibrodacze | brodofanki - 3600 osób, profil sklepu na facebooku z połączonym pixelem sklepu, profil na intagramie.


Wsparcie posprzedażowe

Jestem do dyspozycji (telefonicznej lub jeśli z bliskiej okolicy Warszawy, to po uzgodnieniu spotkanie osobiście) dla nowego nabywcy sklepu przez okres 2 miesięcy od nabycia biznesu. Nauczę jak prowadzić sklep, jak wprowadzać ewentualne zmiany na stronie w zakresie swojej wiedzy. Przekażę wszelkie kontakty, które mogą okazać się pomocne na przyszłość przy prowadzeniu sklepu.


Powód sprzedaży

Moją podstawową działalnością jest praca w wojsku i po paru miesiącach okazało się, że nie jestem w stanie połączyć obu światów. W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków