Sklep internetowy - Suplementy Diety • Cena: 150 000 zł
 • Przychody: 540 000 zł
 • Dochody: 221 000 zł
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam prosperujący biznes internetowy na który składa się: w pełni funkcjonalny sklep internetowy z suplementami diety, atrakcyjna domena, aktualne stany magazynowe, oraz kontakty i kontrakty importowe z dostawcami.
W ofercie sklep posiada prawie 500 produktów od ponad 10 producentów z USA i Europy. Sklep ma duży potencjał i dla osoby zainteresowanej działalnością na rynku suplementów diety i zdrowego odżywiania będzie bardzo dobrą bazą do szybkiego rozwoju.

Oferta zawiera: 


1. Sklep internetowy na platformie WordPress, łatwy w nawigacji, z prostym projektem graficznym robionym na zamówienie, zoptymalizowany pod kątem SEO. Sklep był wiele lat pozycjonowany i jest obecnie na dobrych pozycjach w wyszukiwarkach.
Sklep jest zintegrowany z systemem zarządzania płatnościami PayU, Baselinkierem, Fakturownią, wysyłkami kurierskimi i paczkomatami InPost. Baselinkier umożliwia łatwe zarządzanie sklepem i integrację z innymi usługami.
Sklep jest stale funkcjonującym biznesem i osiąga dochody. Biznes wystawiam na sprzedaż z powodu przebranżowienia się.

2. Domena: prawo do domeny sklepu wraz z logo i identyfikacją wizualną oraz materiałami marketingowymi. Domena jest atrakcyjna, krótka, łatwa do zapamiętania i związana z branżą, ma silne powiązania SEO z branżą. Jest to bardzo wartościowa domena dla Google, wysoko pozycjonowana organicznie. Część kluczowych fraz dla naszej kategorii na pierwszej stronie wyszukiwarki Google bez wsparcia płatnego. Bardzo dobre prognozy pod względem dalszego pozycjonowania.


3. Skonfigurowane konta: Google Ads, Google Analytics, Google Merchant Center
4. Baza zarejestrowanych klientów: baza klientów, którzy zrobili u nas zakupy lub odwiedzili i zarejestrowali się jako potencjalni klienci, stale aktualizowana. 


5. Baza stałych, sprawdzonych dostawców towarów: kilku sprawdzonych producentów najbardziej rozpoznawanych marek na rynku, wynegocjowane warunki współpracy z producentami i hurtowniami, w ofercie wyselekcjonowane i szybko rotujące towary. 


6. Towar: oferuję również aktualne zapasy magazynowe o wartości około 20 000 PLN netto. 


7. Marża produktów: 30-50% Suma: 150.000 zł netto łącznie z towaremr. 2021
przychód - 540.000 zł (brutto)
dochód - 221.000 (netto)

r. 2022
przychód - 347.000 zł (brutto)
dochód - 108.000 (netto)

Sklep jest niewątpliwie przedsięwzięciem z dużym potencjałem do dalszego rozwoju. Jest w pełni funkcjonalny, dobrze zorganizowany. Biznes w obecnym stanie nie wymaga pracowników - wystarczy zaangażowanie właściciela. Nasza reputacja w branży zbudowana jest na solidnych fundamentach, a portfolio produktów jest starannie dobrane, aby spełniać oczekiwania klientów. Biznes ten prowadzę od 12 lat i zawsze najważniejszy był dla mnie wysoki poziom obsługi klienta, co przekłada się na grono lojalnych stałych kupujących. 

Rozważając tę ofertę, proszę pamiętać, że sprzedaż obejmuje nie tylko fizyczne aktywa, takie jak towar czy gotowe rozwiązanie e-commerce, ale również atrakcyjną związaną z branżą domenę i wzrastającą dobrą reputację wśród klientów.

Jesteśmy gotowi służyć pomocą i wsparciem w okresie przejściowym po sprzedaży, aby zapewnić płynne i efektywne przejęcie. Zapewniam także wsparcie przy transferze sklepu i domen.Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji i omówienia szczegółów. Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję pomoc i wsparcie po sprzedaży w celu zapewnienia płynnego przejścia. Do uzgodnienia okres i potrzeby.


Powód sprzedaży

Zmiana branży / rozwój nowego przedsięwzięcia

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków