Sklep internetowy, odzieżowy • Cena: 30 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję prosperujący na rynku i znany w branży odzieżowej sklep internetowy oraz dostęp do wszelkich kont z nim powiązanych, jest to fanpage (około 6 tys. fanów)oraz konto aukcyjne.
Aktualnie oferta sklepu zawiera asortyment dla pań co stanowi ponad 20 tys. produktów oraz nową premiowaną kolekcję dla mężczyzn.

Sklep założono w 2016 roku a w 2017 rozpoczął swoją działalność. Portal cały czas funkcjonuje i jest reklamowany, otrzymał także półroczną licencję na reklamę w E-BAGMAN.
Portal działa poprzez dropshipping oznacza to, że towar zamówiony przez klienta jest wysyłany bezpośrednio z magazynu centralnego lub producenta.
Sklep obecnie współpracuje z czołowym na rynku dostawcą odzieży jak również nawiązał już kontakty z użytkownikami allegro a od 3 miesięcy asortyment poszerzony został o odzież marki premium i w tym kierunku podąża.

Silnik sklepu powstał w oparciu o platformę SHOPGOLD, co daje bardzo przejrzysty obraz i intuicyjną obsługę. Całość postawiona jest na serwerze zewnętrzny VPM o wystarczających dotychczas parametrach. Integracją hurtowni zajmuje się program wydany przez firmę zewnętrzną i działa bez zarzutu aktualizując na bieżąco stany magazynowe. Natomiast zamówienia realizowane są poprzez panel Hurtowni.
Kwota za sklep jest równoważna z poniesionymi kosztami początkowymi przy założeniu sklepu, pakietami startowymi oraz czasem potrzebnym na jego sprawną konfigurację.
Szczegóły przekaże zainteresowanym.

Koszty utrzymania sklepu:
- 58zł utrzymanie serwera VPM,
- licencja programu integrującego stany magazynowe 200zł/rocznie.
Koszty utrzymania sklepu są niskie ze względu na mniej rozpoznawalną platformę oraz segmentowemu podziałowi funkcjonalności i doświadczeniu w branży informatycznej.

W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Możliwości rozwoju:
Drugą opcją jaką przewiduje jest wejście we współpracę z osobą posiadającą kapitał i pomysł na dalsze rozwinięcie biznesu. Jestem otwarty na wszelkie propozycję oczywiście rozsądne. Nie wykluczam też zaangażowania własnego kapitału oraz czasu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Oczywiście oferuję pełną pomoc i wsparcie w początkowej fazie działalności sklepu jak również dostęp do zdobytej wiedzy na temat branży odzieżowej, reklam a także obsługi informatycznej.


Powód sprzedaży

Zmiana branży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków