Sklep Internetowy Dropshipping Smart Home Inteligentny Dom • Cena: 4 900 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Prezentowana przez nas ofera dotyczy sprzedaży gotowego sklepu internetowego FlatSmart.pl, wraz z domeną, skrzynkami e-mail, kontem hostingowym.

Sprzedajemy gotowy sklep internetowy który działa w modelu Dropshipping. Sklep zintegrowany jest z Hurtownią Dropshippingową, posiada wgrane produkty i kategorie. Stany magazynowe aktualizują się automatycznie. Sklep specjalizuje się w sprzedaży systemów oraz modułów smart home, inteligentny dom.

Sklep posiada wszystkie integrację, które są niezbędne do uruchomienia sprzedaży. Po zakupie będziesz mógł od razu rozpocząć sprzedaż w sklepie.

Sklep działa na oprogramowaniu Wordpress, WooCommerce, posiada wgrany edytor blokowy, dzięki czemu w łatwy sposób będzie można zmieniać wygląd swojego sklepu metodą „przeciągnij i upuść”. Oczywiście wszystko Państwu pokażemy i przeszkolimy z obsługi panelu administracyjnego, który jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. System Wordpress wybraliśmy właśnie ze względu na panel administracyjny, który pozwoli w łatwy i przyjemny sposób zarządzać swoim sklepem.

Przedstawiamy kilka najważniejszych integracji:
- Integracja Szybkie Płatność ( PayU, Przelewy 24, Blik, PayPal itp )
- Integracja Wysyłki ( Paczkomaty, Kurierzy, Poczta Polska, Punkty Odbioru itp)
- Integracja z Hurtownią Dropshipping
- Integracja z Allegro
- Integracja z Systemem Księgowym
- Integracja z programem do fakturowania
- Integracja Google Analytics, Search Console itp
- Moduł Blogu
- Moduł Newslettera

Istnieje możliwość wykonania dodatkowych integracji, wgrania dodatkowych modułów czy też wykonania grafik, banerów oraz dodatkowych podstron według zaleceń klienta. Istnieje również możliwość dokonania modyfikacji w projekcie, możemy również zmienić logo, podpiąć inną domenę lub przenieść sklep na inny serwer.

Dropshipping to bardzo popularny model sprzedaży w ostatnim czasie, dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy zamrażać pieniędzy w towarze oraz nie musimy posiadać własnego magazynu co jest ogromnym plusem. My powinniśmy skupić się na marketingu i pozyskiwaniu nowych zamówień, gdy pozyskamy nowe zamówienie, składamy dokładnie takie samo zamówienie w hurtowni a jako adres dostawy, podajemy adres naszego klienta. Hurtownia teraz zajmie się przygotowań paczki i wyślę ją bezpośrednio do naszego klienta a nam wystawi Fakturę zakupu.

Po zakupie dostają Państwo gotowy sklep internetowy i stajecie się Państwo jego jedynymi właścicielami. W pakiecie znajduję się :

Domena FlatSmart.pl (Gotowy sklep internetowy)
Konto Hostingowe z zainstalowanym skelpem
Konto e-mail biuro(małpa)flatsmart.pl (Istnieje możliwość utworzenie dodatkowych skrzynek e-mail)
Logotypy
Banery i Grafiki
Teksty
Projekt Graficzny
Wszystkie potrzebne dokumenty

Przeprowadzimy również szkolenie z obsługi sklepu i pokażemy Ci wszystkie niezbędne funkcje do samodzielnego zarządzania sklepem. Istniej również możliwość przeszkolenia pracowników.

Na sprzedawany sklep wystawiamy fakturę, cena podana w ogłoszeniu jest ceną Brutto.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie. Możemy również umówić się na indywidualne spotkanie, w celu omówienia dokładnie szczegółów oferty.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków