Sklep garmażeryjny wraz z zapleczem kuchennym - Warszawa, Wola • Cena: 180 000 zł
 • Przychody: 670 000 zł
 • Dochody: 90 000 zł
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Z nieukrywanym żalem odstąpię- sprzedam cały pomysł/ fanpage na FB/ profilu na Pyszne.pl / profilu na Google+ / nr telefonu Jedz doWoli -kuchnia domowa/ sklep garmażeryjny.

Sklep z salą konsumpcyjną oraz z pełnym zapleczem kuchennym.
Sklep był moim marzeniem i wymaga mojej uwagi, a ja aktualnie przy trójce dzieci w szkołach nie mogę w pełni poświęcić się prowadzeniu tego biznesu.
Trochę o biznesie:Od 2019 wraz z ekipą na kuchni tworzymy pyszne dania dla Naszych Wolskich klientów. Lokalizacja to Centrum Polski - Warszawa, dzielnica Wola - ul. Jana Kazimierza.

Sklep ma bardzo wysoko cenioną obsługę i jakość wydawanych dań - można zweryfikować na miejscu, Pani Agatka to czysta dobroć.
W skład całości wchodzą całe wyposażenie kuchni, (Sprzęty z 2019 roku kupowane jako nowe - kuchnia gazowa 6 palnikowa, chłodziarki, chłodziarka szokowa, piec konwekcyjno-parowy, zlewy, wilk do mięsa, mikser, stoły stalowe i inne typu garnki, patelnie, pojemniki) "warzywniaka" (chłodziarka i chłodziarko zamrażarka, obieraczka, szatkownica, zlew, stoły stalowe) magazynu, pom. gospodarczego, szatni, wc dla pracowników, sali sprzedaży ( duża lada chłodnicza oraz lodówka/witryna, szafki, regał). Ponadto 2 klimatyzację, cała instalacja nawiewno/wywiewna, książka hccp i wszystko co pozwala płynnie pracować po przejęciu sklepu i kuchni. Lokal bez zastrzeżeń ze strony sanepidu.

Pow. Lokalu to 72 M2. Lokal wynajmowany od sympatycznego właściciela, bezproblemowa wspólnota, bardzo fajna okolica i sąsiedztwo lokalu.
Duża witryna wejściowa do sklepu przy głównym deptaku wzdłuż Jana Kazimierza. W najbliższej okolicy ( do 300 m) wciąż powstają nowe bloki mieszkalne.
Obroty miesięcznie wąchają się między 51 tys a 100 tys. (grudzień-zamówienia wigilijne).
Czynsz 8 tys. Opłaty za media. ok 3500-4300 zł.Całość ekipy nieprzerwanie dostarcza do lady pyszności, więc nie potrzeba okresu na wyposażenie i starania o klienta. Służę pomocą w okresie po sprzedażowym jeżeli będzie taka potrzeba.
Zmiana profilu działania na restaurację wg upodobań kupującego. Są możliwości przestrzenne na sali konsumpcyjnej na to.

Koszt zakupu całego interesu wraz z "know how" to 180 tys. Bez zadłużeń, pozostał jedynie leasing na ladę chłodniczą ( 475 zł miesięcznie do września 2023)
Sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa poprzez umowę sprzedaży poświadczoną notarialnie.
Zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia

Jak w opisie.


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję wsparcie po sprzedażowe.


Powód sprzedaży

Brak czasu na sprawowanie kontroli w sklepie, trójka dzieci w wieku szkolnym wymaga mojej całkowitej uwagi.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków