Sklep - dorabianie kluczy, zegarmistrz, handel, usługi • Cena: 300 000 zł
 • Przychody: 300 000 zł
 • Dochody: 150 000 zł
 • Rok założenia: 2000
 • Liczba pracowników: 1
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Firma/Sklep zegarmistrzowsko- kluczykarski, który przez wiele lat dostarczał produkty oraz usługi, jest dostępny do nabycia.
Z uwagi na zmiany osobiste oraz biznesowe, właściciel zdecydował się na sprzedaż tego prosperującego biznesu.

O FIRMIE:

Lokalizacja: Zlokalizowana w centralnym punkcie w Tarnowie - Mościcach, nasza firma cieszy się dogodnym położeniem dla klientów całego osiedla (Mościc)
Osiedle Mościce ma ok. 10000 mieszkańców, Tarnów ok. 110000 mieszkańców a rejon około miejski to ok 300000 mieszkańców.

Doświadczenie: Firma pod obecnym adresem istnieje od 1 czerwca 2000 r. - to już prawie 24 lata. Posiadamy bogate doświadczenie w branży zegarmistrzowsko- kluczykarskiej, zapewniając kompleksowe usługi handlowe, naprawcze i doradcze.
Klientela: Firma cieszy się lojalną klientelą, zbudowaną na solidności, rzetelności i wysokiej jakości świadczonych usług oraz dobrymi relacjami z klientami biznesowymi tj. Grupa Azoty oraz wiele istniejących tam firm.
Zdecydowana większość mieszkańców dzielnicy korzysta z naszych usług i produktów, dodatkowo klienci indywidualni oraz firmy przyjeżdżają do nas z obszarów oddalonych nawet 50 km!
Znana Marka: Nasza firma zyskała renomę dzięki wysokiej jakości usług oraz profesjonalnemu podejściu do klientów o czym świadczą wysokie oceny w serwisie google oraz stała rentowność firmy.

DLACZEGO WARTO NAS NABYĆ?:
Gotowy Biznes: Zegarmistrzowsko- kluczykarski biznes jest gotowy do kontynuacji, z wypracowaną reputacją i ustaloną bazą klientów.
Biznes jest DOCHODOWY, praktycznie nie ma możliwości nie zarobić każdego miesiąca.
Trzeba by poważnie sabotować firmę i to przez długo okres czasu, tak aby ponad 23-letnia reputacja legła w gruzach.
Możliwości Rozwoju: Istnieje wiele możliwości rozwoju biznesu poprzez poszerzenie oferty, asortymentu, wprowadzenie dodatkowych usług, czy też ekspansję poprzez bezpośredni dojazd do klienta.
Lokalizacja: Doskonała lokalizacja naszego sklepu stanowi solidną podstawę dla dalszego rozwoju i przyciągania klientów.
Sklep mieści się zaraz przy zjeździe z autostrady oraz jest niemal w środku 10000-go osiedla przy największym kompleksie fabrycznym jakim są Azoty. Brak konkurencji rejonie kilku kilometrów.
Wsparcie Przy Przejęciu: Oferuję wsparcie przy przejęciu, zapewniając niezbędne szkolenia oraz wskazówki dla nowego właściciela lub pracowników. Wszystkie warunki pomocy i wsparcia do omówienia.
Wiele opcji współpracy: Możliwość doraźnej pomocy w prowadzeniu biznesu, możliwość współpracy na zasadzie zleceń trudniejszych prac czy usług, pełne doradztwo i sugestie. Wszystko można ustalić w zależności od potrzeb.
Oferta w pakietach!: Proponowana minimalna cena to 300000 pln, poprzez różne opcje do 600000 pln - opcja FULL z bazą, systemami MASTER KEY, sprzętem, kontrahentami, upustami, kontami allegro, google, instagram, domeną, stroną, logo, X itd.
Szczegóły tylko dla osób poważnie zainteresowanych.
Branża: Branża bardzo odporna na wszelkie negatywne działania skierowane przeciwko przedsiębiorcom i małym firmom. Jeżeli możliwość prowadzenia firm w tym kraju upadnie to ta branża będzie jedną z ostatnich.

DLA KOGO JEST TO BIZNES?:
Jeżeli masz kapitał, wróciłeś może z zagranicy a chciałbyś coś robić, działać, rozwijać się, pomagać innym a nie miałeś pomysłu na siebie to może to być branża dla Ciebie.
Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, prace manualne, precyzyjne, handel, usługi i wyzwania a przy okazji chciałbyś zobaczyć co znaczy prowadzić JDG w Polsce to jest to branża dla Ciebie.
Jeżeli chcesz poznać i rozwijać się w nowej branży, poszerzyć swoją ofertę, rozwinąć firmę, poszerzyć rynek lub ulokować kapitał pod gwarantowany zysk to może to być oferta dla Ciebie.
Jeżeli chcesz współpracować, utworzyć sieć tego typu sklepów to z pewnością jest to branża dla Ciebie.

DODATKOWO, WISIENKA NA TORCIE:
Abyś zrozumiał że kocham tą branżę i nie próbuję uciec z tonącego statku proponuję; jeżeli kupisz sklep i chciałbyś zaistnieć w tej branży lub już istniejesz a chciałbyś otworzyć kolejny sklep,
punkt, sieć sklepów, franczyzę itp itd i potrzebujesz; wspólnika, doradcy, nadzorcy, pomocnika, kogoś kompetentnego to chętnie usiądę do rozmów. Mam wiele pomysłów, dobrych lokalizacji, oraz serce do branży.
Możliwości jest nieskończenie wiele.

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem naszej firmy i chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, proszę napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chciałbyś kupić taką firmę.

Zapewniam, że nabycie naszej firmy to doskonała okazja dla przedsiębiorczych jednostek chcących działać w branży zegarmistrzowsko- kluczykarskiej.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!


Nieruchomości i urządzenia

Stoisko w domu handlowym. Wiele maszyn i urządzeń, w pakiecie podstawowym wszystkie maszyny mechaniczne bez komputerowych. Maszyny elektroniczne i komputery diagnostyczne w zależności od wspólnych ustaleń


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie po przejęciu, zapewniając niezbędne szkolenia oraz wskazówki dla nowego właściciela lub pracowników.
Wszystkie warunki pomocy i wsparcia do uzgodnienia.
Wiele opcji współpracy: Możliwość doraźnej pomocy w prowadzeniu biznesu, możliwość współpracy na zasadzie zleceń trudniejszych prac czy usług, pełne doradztwo i sugestie. Każda opcja wchodzi w grę w zależności od potrzeb.


Powód sprzedaży

Z uwagi na zmiany osobiste oraz biznesowe, właściciel zdecydował się na sprzedaż tego prosperującego biznesu

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków