Sklep CBD - sklep leczniczy, apteka ziołowa • Cena: 130 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry!
Sprzedam sklep z CBD.
Pełnił dla mnie funkcję dodatkowego biznesu i dochodu, jednak w tej chwili chcę się skupić na swojej głównej działalności, którą prowadzę od lat i budowie domu. Brak czasu uniemożliwi mi dotychczasowe pełne zaangażowanie się w biznes CBD. Sklep prosperuje na najwyższym poziomie, posiada wszelkie elementy skutecznego marketingu, a także stałych Klientów, którzy regularnie zakupują ulubiony towar. Sklep jest dobrze oznaczony i umiejscowiony w atrakcyjnej lokalizacji – posiada witrynę na ulicę o dużym natężeniu ruchu pieszych i turystów, logo LED i TV na którym wyświetlane są specjalistycznie opracowane materiały prezentacyjne produktów, a sam budynek w którym znajduje się sklep to odnowiona kamienica, co też wpływa na atrakcyjny odbiór przez klienta.Prócz tego, do sklepu przynależy strona WWW z zakładką detaliczną sklep oraz ,,rozbujanymi”, dobrze rozwiniętymi, trzema kontami Allegro firmowymi, które same sobie są dla siebie konkurencją z tym samym asortymentem. Konta posiadają same pozytywne opinie, a produkty opisane są szczegółowo i fachowo, wraz z niezbędnymi zdjęciami. Zainteresowanej osobie udostępnię udokumentowane obroty sprzedażowe, które prowadzę skrupulatnie z każdego dnia oraz wszystkie dokumenty dotyczące sklepu. Sklep w żaden sposób nie jest zadłużony. Jest przygotowany „na gotowo” do przejęcia i czystego zarobku – poświęcałem bardzo dużo czasu w jego rozwój i doprowadziłem do solidnej stabilizacji. Gdyby doba była dłuższa, nie umieszczałbym tego ogłoszenia 😊Umowa na lokal przedłużona w styczniu tego roku na kolejne lata. W momencie przekazania sklepu dostarczę wszystkie kontakty do dostawców. Poważnie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu oraz oględzin sklepu.


Nieruchomości i urządzenia

Sklep świeżo po remoncie (nowa podłoga, meble ściany) usytuowany 3 min. od Krakowskiego Rynku - koło poczty głównej ul. Starowiślna. Posiada system monitoringu z zewnątrz i wewnątrz. Sklep sprzedaje z całym asortymentem w środku oraz wyposażeniem i baza stałych klientów - fanów sklepu.

Do sklepu dodaje również profil Google z pozytywnymi opiniami firmy oraz konto Instagram i FB marki.
Sklep można przejąć z pracującymi i wyszkolonymi pracownikami.


Wsparcie posprzedażowe

Tak.


Powód sprzedaży

Chęć wybudowania domu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków