Serwis marki Apple • Cena: 85 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry,
na sprzedaż wystawiam serwis sprzętu marki Apple z brandingiem, częściami i wyposażonym lokalem. Serwis nieprzerwanie prowadzi działalność usługowo-handlową (naprawa, sprzedaż części z demontażu, sprzedaż akcesoriów oraz sprzedaż urządzeń).
Punkt zlokalizowany jest w Żernikach Wrocławskich tuż przy wschodniej granicy Wrocławia.

Lokalizacja ma duży potencjał, ponieważ Wrocław od kilku lat prężnie rozbudowuje się właśnie w tym kierunku. W promieniu kilku kilometrów nie ma żadnej konkurencji, a okolice zamieszkuje szeroka grupa docelowa. Żerniki Wrocławskie, Święta Katarzyna, Siechnice, inne okoliczne wioski, osiedla Ołtaszyn i Jagodo zamieszkane są w znacznej mierze przez zamożne rodziny. Jest to pierwszy serwis dla ludzi przyjezdnych ze strony Strzelina. Z Żerniki Wrocławskich jest bardzo blisko do autostrady A4. Lokal mieści się w budynku usługowo-handlowym, w którym znajdują się m. in. salon fryzjersko-kosmetyczny, warzywniak, żabka, kebab, salon masażu, gabinet podologiczny, biuro księgowe, stacja konsoli pojazdów, pracownia cukiernicza, przedstawiciel sieci PLAY. Obok budynku znajduje się duży paczkomat InPost, stacja paliw, 2 myjnie samoobsługowe, właśnie buduje się Biedronka. Pod budynkiem jest parking dla klientów.

Rozpoczynając dzielność przyjąłem politykę - drogo, ale dobrze jakościowo. Od zawsze stawiam duży nacisk nie tylko na jakość części i usług, ale także na wysoki standard obsługi klienta. Pomimo niewielkich nakładów na marketing, działalność przynosi zysk na czysto w ok. 10 000 miesięcznie. Znam branżę od podszewki i wiem, że to są drobne „na waciki”. Przy niewielkim wkładzie w marketing i dalszy rozwój marki, zyski będą dużo dużo większe.

Sprzedaję serwis ponieważ rozwijam się w innej branży. Sprzęty Apple naprawiam oficjalnie od 2015 roku, a od dziecka „bawiłem” się komputerami. Z uwagi na poszerzenie rodziny i wypalenie zawodowe w tej dziedzinie, chcę skupić się na drugiej branży i wystartować ze startup’em, który od kilku miesięcy rozpisuje.
To jest już drugi serwis jaki prowadzę. Moim pierwszym biznesem był serwis drApple, który przyniósł mi bardzo duże pieniądze. Niestety zachłysnąłem się sukcesem, popełniłem kilka błędów biznesowych, źle zainwestowałem pieniądze (tych, których nie przejadłem), przestałem dogadywać się ze wspólnikiem i finalnie sprzedałem tamtą markę. Obecny serwis funkcjonuje od 2019 roku. W tym czasie udało mi się zbudować grupę zadowolonych klientów, którzy polecają moje usługi.

Dodatkowo przekaże kontaktu do najlepszych hurtowni i specjalistów, którym zlecałem podwykonawstwo niektórych zadań. Mogę także przeprowadzić szkolenie z diagnozy i naprawy sztandarowych usterek w iPhone, iPad i komputerach Mac.

Cena jaka mnie interesuje to +/- 85 000 brutto (FV23%). Cena jest ruchoma, ponieważ zawarty jest w niej spory asortyment części, który cały czas się zmienia. Przed sprzedażą przeliczę stan magazynowy i uzgodnimy finalną kwotę. Same części (oryginały z demontażu) wystawione na Allegro wygenerują przychód na poziomie ok. 50 000 brutto.

Z chęcią odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania. Jestem dostępny mailowo i telefonicznie.


Nieruchomości i urządzenia

- Logo wraz z prawami do edycji;
- Materiały i projekty (wizytówki, banery, vouchery itp.);
- Rozbudowana strona internetowa;
- Wizytówka Google ponad 80 realnych ***** opinii!
- Lokal z wyposażeniem (biurko narożne do obsługi, biurko serwisowe, regał, szafki, stoły, krzesła);
- Sprzęt serwisy (lutownica, hot air, podgrzewacz, maty sylikonowe, maty magnetyczne, wkrętaki, otwieraki, myjka ultradźwiękowa, mikroskop i inne…);
- Części do naprawy (ekrany, markowe baterie, flexy, głośniczki itd. do modeli iPhone 5s-13);
- Oryginalne części iPhone z demontażu na handel.


Wsparcie posprzedażowe

Tak. Do uzgodnienia.


Powód sprzedaży

Rozwój w innej branży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków