Serwis internetowy wraz z aplikacją mobilną • Cena: 40 000 zł
 • Przychody: 15 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Szukasz pomysłu na biznes? Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży programu wraz z aplikacją mobilną umieszczoną w Google Play.

Serwis działa nieprzerwanie od 2019 roku, umożliwia natychmiastowe powiadomienia o najnowszych ogłoszeniach zamieszczonych na popularnych portalach z nieruchomościami. System wysyła użytkownikom powiadomienia w aplikacji mobilnej oraz na pocztę e-mail.

Gotowy model biznesowy, w pełni zautomatyzowane oprogramowanie. Zintegrowane płatności. Serwis oczywiście spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa, backup danych jest wykonywany codziennie, a serwis jest zabezpieczony certyfikatem ssl. System wykonany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszej wiedzy programistycznej i na czasie dzisiejszych trendów. Do stworzenia programu zostały wykorzystane technologie: Bootstrap, jQuery, JsDelivr, Nginx. Typ cms - autorski. Portal wyróżnia się na rynku ciekawym wyglądem, intuicyjną nawigacją i najwyższą jakością wykonania.

W programie drzemie duży potencjał rozwoju i przyszłego generowania przychodów. Przygotowane jest miejsce na banery reklamowe dla reklamodawców. Portal nie posiada żadnych ograniczeń w modyfikacji. Nowy nabywca może wprowadzić nowe rozwiązania, spersonalizować serwis i dostosować go do własnych potrzeb oraz wymagań. Serwis jest elastyczny i w prosty sposób można zmienić jego właściwości.

Serwis posiada grono stałych klientów, dla których jest narzędziem codziennej pracy. Model biznesowy oparty jest na abonamentach płaconych przez agencje nieruchomości i klientów indywidualnych. Możliwość prostego wypromowania aplikacji ze względu na unikalny charakter działania. Serwis jest funkcjonalny i ma duży potencjał zbudowania silnej marki.

W zakres sprzedaży wchodzi:
- kompletny program z prawami autorskimi
- strona www
- aplikacja mobilna
- domena
- baza danych
- poczta e-mail
- logo
- gotowy regulamin i polityka prywatności
- hosting

Oferuje dodatkowo pomoc w jej dalszym rozwoju. Chętnych zapraszam do kontaktu. Na wszelkie pytania odpowiem. Rozważę każdą rozsądną ofertę.


Nieruchomości i urządzenia

Serwis internetowy
Aplikacja mobilna
Kompletny i rozwinięty fanpage


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

Brak czasu na efektywne zarządzanie

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków