Salony kosmetyczne - dwie placówki • Cena: 110 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 4
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Szanowni Państwo,
Perfect Look Clinic jest własnościowo-franczyzową siecią salonów kosmetycznych zrzeszającą aktualnie 70 gabinetów w całej Polsce. Salony oferują szeroki wachlarz zabiegów na ciało i twarz. Z uwagi na dynamiczny rozwój oraz koncentrację naszych działań na poszerzaniu oferty oraz na rozwoju sieci w formule franczyzowej, zdecydowaliśmy się na minimalizowanie naszego zaangażowania w salonach własnych. Tym samym, zapraszamy do składania ofert na przejęcie salonów w Gubinie oraz Ostrowie Wielkopolskim. Detale oraz zdjęcia poszczególnych salonów objętych ofertą znajdą Państwo poniżej.

- Gubin: Salon posiada 3 odrębne, w pełni wyposażone gabinety: w szafki z umywalkami, fotele kosmetyczne, stoliki kosmetyczne.
Dodatkowo do przejęcia jest zestaw urządzeń w opcji leasingowej: Kombajn liposukcja kawitacyjna/endomasaż/fala radiowa, presoterapia, kombajn kosmetyczny, remfat, WishPro Plus, karoboksyterapia, depilacja laserowa, kriolipoliza oraz zimny laser.
Cena wywoławcza za przejęcie salonu: 90 000 zł.

- Ostrów Wielkopolski: Salon posiada 4 odrębne, w pełni wyposażone gabinety: w szafki z umywalkami, fotele kosmetyczne, stoliki kosmetyczne.
Dodatkowo do przejęcia jest zestaw urządzeń w opcji leasingowej: kombajn liposukcja kawitacyjna/endomasaż/fala radiowa, presoterapia, kombajn kosmetyczny, kombajn karoboksyterapia/oczyszczanie wodorowe/oksybrazja/infuzja tlenowa, depilacja laserowa, kriolipoliza oraz Zimny Laser.
Cena wywoławcza za przejęcie salonu: 110 000 zł.
Cena wywoławcza za przejęcie dwóch salonów: 175 000 zł.


Nieruchomości i urządzenia

W obydwu salonach znajdują się pomieszczenia dodatkowe: pomieszczenie socjalne, łazienka i recepcja, które są również w pełni wyposażone.


Wsparcie posprzedażowe

Tak.


Powód sprzedaży

Z uwagi na dynamiczny rozwój oraz koncentrację naszych działań na poszerzaniu oferty oraz na rozwoju sieci w formule franczyzowej, zdecydowaliśmy się na minimalizowanie naszego zaangażowania w salonach własnych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków