Salon urody oraz SPA w Galerii Handlowej w Jankach • Cena: 1 600 000 zł
 • Przychody: 750 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 6
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Instytut Zdrowia i Urody w CH JANKI w miejscowości podwarszawskiej Janki

Historia:
Lokal został otwarty w październiku 2018 aby wypełnić niszę w branży beauty w CH JANKI.
Instytut Zdrowia i Urody w Jankach dalej w skrócie YASUMI Janki i świadczy pełną listę usług z gamy YASUMI Polska. W CH JANKI nie ma bezpośredniej konkurencji. W okolicy nie istnieje żaden porównywalny wielkością i szerokim wachlarzem usług salon jak YASUMI Janki.

Opis lokalu:
Lokal został wykonany zgodnie z wytycznymi YASUM Polska.
Lokal YASUMI Janki o powierzchni 160 m/kw wykonany jest w klimacie japońskim.
Wnętrze lokalu można sprawdzić na google view pod tym linkiem [dane ukryte]

Lokal składa się z recepcji z dużą poczekalnią dla 6 osób i rozbudowaną ekspozycją na kosmetyki i pozostałe produkty marki YASUMI.

Szeroki korytarz prowadzi do pozostałych pomieszczeń w lokalu tj.: 3 pojedynczych gabinetów kosmetycznych służących do zabiegów z kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i depilacji IPL oraz woskiem.

Gabinet nr 4 jest pomieszczeniem większym niż standardowe gabinety nr 1-3, przeznaczonym do zabiegów medycyny estetycznej, manicure i pedicure oraz jako miejsce do pracy dla managera lokalu.

Gabinet 5 i 6 to zależnie od wykonywanego zabiegu podwójny gabinet SPA z oddzielną łazienką dla klientów (prysznic i toaleta) służący zabiegom na ciało manualnym i maszynowym oraz masażom.

Wszystkie gabinety są w pełni wyposażone do pracy dla kosmetologów i fizjoterapeutów i masażystów. Mają dostęp do wody bieżącej, łóżka zabiegowe, krzesła dla pracowników, meble do przechowywania ręczników, kosmetyków, urządzeń kosmetycznych itp.

W lokalu jest również osobna toaleta dla klientów, pomieszczenie socjalne z toaletą dla pracowników, pomieszczenie magazynowe z miejscem do sterylizacji w autoklawie oraz pomieszczenie sanitarne z miejscem na pralkę i suszarkę, środki do sprzątania z dostępem do wody bieżącej.

Lokal posiada liczne systemy takie jak system ppoż, system tryskaczy, dźwiękowy system ostrzegawczy, system nagłośnieniowy do muzyki, klimatyzacje i wentylacje. Systemy te są wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami w Polsce.

Lokalizacja:
Lokal jest położony na drodze komunikacyjnej między Auchan a restauracjami.
CH JANKI to centrum położone w podwarszawskiej miejscowości Janki przy ruchliwej trasie na Kraków, Wrocław, Łódź i Katowice. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych centrów w aglomeracji warszawskiej.
Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt, TK MAXX oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową centrum uzupełnia ponad 140 sklepów średnio powierzchniowych, w tym marki takie jak: Zara, Reserved, Mohito, Bershka, Stradivarius, Douglas, C&A, Eobuwie, Go Sport, Martes Sport, H&M, KappAhl, CCC, Kazar, Deichmann, New Yorker, Rossmann, Hebe Zdrowie i Piękno, czy Sephora. Na terenie obiektu działa kino CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie (w tym Costa Coffee i Starbucks) i cukiernie (Cukiernia A.Blikle, Cukiernia Sowa, Grycan. Lody od pokoleń).
CH JANKI to centrum rodzinne i komfortowe, z dużym bezpłatnym parkingiem i licznymi udogodnieniami dla klientów.
CH JANKI w liczbach:

Data otwarcia: sierpień 1999
Liczba sklepów: 200 + Auchan, Leroy Merlin, Media Markt, TK MAXX, Cinema City
Główni najemcy: Auchan, Zara, Reserved, C&A, Bershka, CCC, Empik, Go Sport, H&M, Jysk, Mohito, Douglas, Kakadu, New Yorker, Rossmann, Sephora, Smyk.
Liczba miejsc parkingowych: 3151
Zasięg: 1 800 000 osób (w promieniu 30 min jazdy samochodem)

Klienci:
Yasumi Janki posiada bazę klientów około 6tys osób. Duża cześć z nich to stali klienci(odwiedzili lokal min. trzy razy.) Klienci Yasumi Janki to osoby majętne,


Nieruchomości i urządzenia

lokal, urzadzenia


Wsparcie posprzedażowe

do uzgodnienia.


Powód sprzedaży

odejście jednego ze wspólników.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków