Salon modelowania sylwetki • Cena: 140 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię dobrze prosperujące, dochodowe, studio modelowania sylwetki pod nazwą Strefa Piękna. Nie podlegam już pod franczyze. Studio znajduję się w Staszowie posiada dużą bazę stałych klientów, konto na FB prowadzone są akcje promocyjne, Studio jest rozpoznawalne!
Studio modelowania sylwetki jest w pełni wyposażone w najbardziej nowoczesne, zaawansowane, uznane za najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie odchudzania i modelowania sylwetki (Vacu Shaper, Swan Shaper, Roll Shaper 2x, limfodrenaż podwójna elektrostymulacja, platforma wibracyjna .
Zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej to
Lipolaser, liposukcja kawitacyjna, endermologia na ciało oraz endermologia na twarz szyję dekolt
Urządzenia zakupione w 2020 roku. Wartość samych urządzeń to ok. 130 tys. zł, w. Sprzedam całe wyposażenie gabinetu wraz z bazą klientów, logo, telefonem komórkowym, laptopem, drukarka, biurkami, lada, łóżkami itd. Lokal jest wynajmowany koszt 2400zl z mediami oraz ochroną. Lokal ma powierzchnię 120 m2, jest w pełni umeblowany i wyposażony. Wystrój salonu wykonany na wysokim poziomie, wszystko jest nowe i zadbane. Możliwość wprowadzenia nowych usług np. stylizacja paznokci, depilacja laserowa, i wiele innych. Salon jest bardzo znany na lokalnym rynku i cieszy się bardzo dobrą renomą. Przed lokalem są ogólnodostępne miejsca postojowe. Lokal znajduje się na parterze . Na więcej pytań z chęcią odpowiem.
Możliwość także zakupu samych urządzeń.


Nieruchomości i urządzenia

W skład wyposażenia gabinetu wchodzi: Swan Shaper – modelowanie sylwetki Vacu Shaper – wyszczuplający spacer w podciśnieniu, Lipolaser-pogromca tkanki tłuszczowej i cellulitu, Roll Shaper Infrared- 1szt- masażer likwidujący cellulit, zbędne centymetry Limfodrenaż podwójny- usuwa obrzęki nóg, niweluje cellulit Elektrostymulacja- intensywny trening mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej
Endermologia na ciało oraz endermologia na twarz szyję dekolt niweluje zmarszczki oraz redukuje cellulit i tkankę tłuszczową
Liposukcja kawitacyjna nieinwazyjna metoda do usuwania tkanki tłuszczowej
Dodatkowo:
-pełne umeblowanie szatni, pokoju socjalnego, meble gabinetowe
-recepcja z wyposażeniem: drukarka, telefon, laptop
-Baza klientów
-Konto na fb


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję pomoc posprzedazowa w prowadzeniu salonu. Odpowiem na każde pytanie


Powód sprzedaży

Rodzinno osobisty

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków