Salon kosmetyczny • Cena: 125 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odsprzedam salon kosmetyczny w centrum Torunia, w którym prowadzone są zabiegi kosmetyczne, manicure, pedicure, stylizacja brwi, makijaże. W związku z rozwojem firmy pragniemy przenieść swoją działalność w inne miejsce. Dlatego też nasze studio odstąpimy w dobre ręce.

Studio mieści się w samym sercu Torunia w nowym biurowcu GC Skwer. Jest to reprezentatywne miejsce na mapie Torunia. Lokal posiada witrynę wzdłuż całego budynku dzięki temu poprawia się widoczność i świadomość marki. Sąsiadami jest Rossmann, piekarnia oraz dwóch operatorów sieci komórkowych.

Lokal idealnie sprawdzi się dla barbera, fryzjera, gabinet kosmetyczny itp. Lokal otrzymaliśmy w stanie surowym zamkniętym. Wszystkie prace budowlane i remontowe wykonaliśmy od podstaw z dużą starannością o jakość surowców, mebli i wykończenia. Projekt lokalu został wykonany w stylu nowoczesnym w połączeniu z stylem loftowym. Przeważa granatowym kolor w połączeniu z czernią i zachowanymi stalowymi czarnymi
elementami. Lokal ma powierzchnię ok. 50m2

Posiada część wspólną z aranżowanymi trzema miejscami dla stylistek paznokci, jedno miejsce na pedicure oraz dwa miejsca do makijażu lub stylizacji brwi.

Osobny przeszklony gabinet w którym można wykonywać zabiegi kosmetyczne, stylizacje rzęs, makijaż permanentny, szkolenia, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na specjalne zamówienie została wykonana narożna zabudowa loftowa ze stali, szkłem hartowanym i przesuwnymi drzwiami. Szyby zostały pokryte białą matową folią tak by
zapewnić komfort pracy w gabinecie.

Łazienkę i pomieszczenie socjalne. W studiu jest wydzielone miejsce na recepcję zaprojektowaną z pełną zabudową oraz poczekanie dla klientów. Na przednich szybach zostały zamontowane nowoczesne drewniane żaluzje.

Lokal jest po pełnej kontroli sanepidu i dostosowany do wszelkich przepisów sanitarnych. W lokalu zainstalowano klimatyzację w dwóch pomieszaniach oraz na wejściu kurtynę powietrzną. Na posadzce zostały położone kafelki imitujące drewno.

Stworzenie tego miejsca kosztowało 280000zł.
Cena odstępnego 125 000 zł

Jeśli myślisz o założeniu własnego biznesu, ta oferta może być dla Ciebie bardzo atrakcyjna. Lokal posiada bardzo atrakcyjna umowę najmu.

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej, bądź na podany numer telefonu (jeśli nie odbiorę, oddzwonię). Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.


Nieruchomości i urządzenia

- Lokal o powierzchni ok. 50m2.
- Osobny gabinet do wykonywania zabiegów.
- Łazienka.
- Pomieszczenie socjalne.
- Recepcja oraz poczekalnia dla klientów.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Zmiana lokalizacji.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków