Sala zabaw dla dzieci • Cena: 299 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 5
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam salę zabaw cieszącą się popularnością i dobrą renomą. Tworząc biznes od początku, skupiłam się na oryginalnym pomyśle, najlepszych zabawkach edukacyjnych, rozwojowych oraz aranżacji wnętrz by spełniały najwyższe oczekiwania rodziców i dzieci.
Organizujemy wiele przyjęć okolicznościowych rezerwowanych z dużym wyprzedzeniem. Rodzice i dzieci chętnie do nas wracają, a nasze opinie w mediach społecznościowych są bardzo wysokie.

Lokal został wykończony w wysokim standardzie, przy współpracy z architektem wnętrz. Zadbaliśmy o to żeby lokal spełniał wszystkie normy wymagane przy działalności przedszkolnej, żłobkowej.

Lokal ma metraż 170m2 i został podzielony na różne strefy: część zabaw dla młodszych dzieci, sala interaktywna ze zjeżdżalnią naszego projektu (posiadającą wszelkie potrzebne certyfikaty), kolejna sala dostosowana do dzieci w wieku 2-7, część kawiarnianą oraz salkę urodzinową lub do przeprowadzenia zajęć dodatkowych. W części zabaw znajduje się wiele zabawek drewnianych, jeździki, klocki magnetyczne firmy Molly Heap, domki drewniane zaprojektowane specjalnie dla nas, zabawki sensoryczne i wiele innych. Dbamy o to by zabawki znajdujące się w naszej sali były najlepszej jakości.

Kawiarnia w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Salka urodzinowa (lub do zajęć dodatkowych) jest dość duża, można w niej swobodnie organizować przyjęcie na maksymalnie 30 dzieci. Istnieje możliwość organizacji zajęć dodatkowych dla sporych grup.

W lokalu znajdują się czujniki dymu, system alarmowy, klimatyzacja oraz wentylacja mechaniczna. Lokal znajduję się na parterze i jest zaprojektowany i wyposażony tak aby był przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami.
Biznes był tworzony od podstaw końcem 2019 roku, wszystkie sprzęty są nowe, serwisowane i po wymaganych przeglądach.

Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie lokalu - meble tworzone według projektu architekta wnętrz na wymiar (domki, zjeżdżalnia etc.), sprzęty tj klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, wyposażenie sali interaktywnej - dwa projektory wysokiej jakości, dwa komputery, wyposażenie części gastronomicznej (lodówka, zmywarka z wyparzarką, ekspres, chłodziarka do ciast).

Strona internetowa ze sklepem internetowym, logo - marka, profile na mediach społecznościowych.
Know how pozwalający od początku zacząć prężnie działać i prowadzić biznes.


Wsparcie posprzedażowe

Tak, zapewniam pełne wdrożenie.


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest drugie przedsięwzięcie pochłaniające dużo czasu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków