Sala zabaw dla dzieci • Cena: 500 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 5
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam salę zabaw cieszącą się popularnością i dobrą renomą. Tworząc biznes od początku, skupiłam się na oryginalnym pomyśle, najlepszych zabawkach edukacyjnych, rozwojowych oraz aranżacji wnętrz by spełniały najwyższe oczekiwania rodziców i dzieci.
Organizujemy wiele przyjęć okolicznościowych rezerwowanych z dużym wyprzedzeniem. Rodzice i dzieci chętnie do nas wracają, a nasze opinie w mediach społecznościowych są bardzo wysokie.

Lokal został wykończony w wysokim standardzie, przy współpracy z architektem wnętrz. Zadbaliśmy o to żeby lokal spełniał wszystkie normy wymagane przy działalności przedszkolnej, żłobkowej.

Lokal ma metraż 170m2 i został podzielony na różne strefy: część zabaw dla młodszych dzieci, sala interaktywna ze zjeżdżalnią naszego projektu (posiadającą wszelkie potrzebne certyfikaty), kolejna sala dostosowana do dzieci w wieku 2-7, część kawiarnianą oraz salkę urodzinową lub do przeprowadzenia zajęć dodatkowych. W części zabaw znajduje się wiele zabawek drewnianych, jeździki, klocki magnetyczne firmy Molly Heap, domki drewniane zaprojektowane specjalnie dla nas, zabawki sensoryczne i wiele innych. Dbamy o to by zabawki znajdujące się w naszej sali były najlepszej jakości.

Kawiarnia w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Salka urodzinowa (lub do zajęć dodatkowych) jest dość duża, można w niej swobodnie organizować przyjęcie na maksymalnie 30 dzieci. Istnieje możliwość organizacji zajęć dodatkowych dla sporych grup.

W lokalu znajdują się czujniki dymu, system alarmowy, klimatyzacja oraz wentylacja mechaniczna. Lokal znajduję się na parterze i jest zaprojektowany i wyposażony tak aby był przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami.
Biznes był tworzony od podstaw końcem 2019 roku, wszystkie sprzęty są nowe, serwisowane i po wymaganych przeglądach.

Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie lokalu - meble tworzone według projektu architekta wnętrz na wymiar (domki, zjeżdżalnia etc.), sprzęty tj klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, wyposażenie sali interaktywnej - dwa projektory wysokiej jakości, dwa komputery, wyposażenie części gastronomicznej (lodówka, zmywarka z wyparzarką, ekspres, chłodziarka do ciast).

Strona internetowa ze sklepem internetowym, logo - marka, profile na mediach społecznościowych.
Know how pozwalający od początku zacząć prężnie działać i prowadzić biznes.


Wsparcie posprzedażowe

Tak, zapewniam pełne wdrożenie.


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest drugie przedsięwzięcie pochłaniające dużo czasu. Chęć pozyskania środków na dalsze inwestycje związane z nową działalnością.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków