Sala zabaw Bajlandia - Opole • Cena: 120 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

300m kwadratowych pełnych atrakcji dla dzieci.Duża liczba stałych klientów.
Ładny kompletnie wyposażony bar, odbiór sanepidu, możliwe prowadzenie małej gastronomii.
Lokal dostosowany do zapewniania opieki dzieciom np półkolonie itd.
Przechodzi regularnie badania techniczne, kontrole itd.
Kompletna dokumentacja. 6 rok na rynku w tej lokalizacji.

Duży darmowy parking. Usytuowanie nad marketem wielkopowierzchniowym z małym pasażem.50m od przystanku autobusowego, przy głównej drodze.Witryna od ulicy, dobrze widoczna o powierzchni ponad 50m2.

Idealna lokalizacja w jednym z najruchliwszych punktów Opola.
mimo pandemii sala jest dochodowa.

Wraz z salą sprzedajemy stronę www, działający aktywnie fanpage, przekażemy know how oraz zapewnimy miesięczny okres wsparcia dla nowych właścicieli, nigdzie nie uciekamy/nie wyjeżdżamy oraz nie mamy niczego do ukrycia :)
Wszystkie naprawy są dokonywane na bieżąco, jest dużo nowych sprzętów i urządzeń markowych firm (np. nowiutka zmywarko wyparzarka)

Gotowy działający biznes do przejęcia. Dla poważnie zainteresowanych udostępnimy aktualne dokumenty finansowe z ostatnich 3/4 miesięcy i z 2/3 miesięcy przed obostrzeniami pandemicznymi, kiedy mogliśmy normalnie organizować warsztaty, mistrzostwa szachów czy zajęcia dodatkowe.

Sala nie jest zadłużona, wszystkie opłaty są realizowane na czas, nie dostała też żadnego wsparcia/postojowego/dotacji/dofinansowania pandemicznego, zatem nie ma ryzyka jakichkolwiek zwrotów czy rozliczeń.

Mamy grono stałych klientów, sala jest dochodowa, organizujemy dużo przyjęć urodzinowych, odwiedza nas dużo dzieci :) Polecam poczytać komentarze i grupy na fb, sala cieszy się bardzo dobrą opinią, klienci chwalą nas za czystość oraz obsługę klienta.

Sprzedaż w formie zorganizowanej części przedsiębiorstwa (z podpisem notarialnym)


Nieruchomości i urządzenia

Dwupoziomowa instalacja ze zjeżdżalnią, tyrolką, basenem z kulkami, i wieloma atrakcjami.
Trampolina, liczne jeździki, kilkadziesiąt zabawek, strefa dla malucha.
osobny pokój gier, na potrzeby organizowanych warsztatów, nauki języka, sensoplastyki itd,
konsola xbox, dwa ekrany 58 i 65 cali, kompletne wyposażenie kuchni i urządzenia gastronomiczne stanowiące atrakcję dla dzieci na warsztatach i urodzinach np. fontanna czekolady lub fondue.
Lampy do dezynfekcji, monitoring itd.
Kompletne wyposażenie kawiarenki (filiżanki, sztućce, talerzyki, ekspres, zmywarko-wyparzarka, stoły, stoliki, krzesła, kolorowe fotele z ekoskóry itd.)


Wsparcie posprzedażowe

1 miesiąc bezpośrednio, telefoniczne wsparcie do ustalenia


Powód sprzedaży

Sala jest bardzo zadbana, często bawi się na niej nasze 1sze dziecko, sprzedajemy jednak bo urodziło nam się drugie dziecko i nie mamy już tyle czasu by zająć się salą prowadząc również inne przedsiębiorstwa (rozwinęliśmy inne działania przez pandemię - do udowodnienia). dokumenty finansowe potwierdzające dobrą kondycje firmy do wglądu tylko poważnie zainteresowanym na spotkaniu.
Na dzień dzisiejszy działamy normalnie, stale zatrudniając pracowników, choć nie z takim impetem jak należałoby działać.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków