Sala weselna/ Hotel/ Centrum szkoleniowo/eventowe/hotel/dom seniora • Cena: 9 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody: 700 000 zł
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedstawiam ofertę sprzedaży niezwykłej nieruchomości położonej w centralnej Polsce w województwie łódzkim. Obiekt na ten moment funkcjonuje jako doskonale prosperująca sala weselna wraz z obiektem noclegowym, kwaterami pracowniczymi oraz domem jednorodzinnym z budynkami gospodarczymi (całkowita powierzchnia zabudowy to 3300 m2).

Obiekt ten stanowi doskonały gotowiec inwestycyjny. Dzięki swojej dobrej renomie i długoletnim doświadczeniu, miejsce to już na dzień dzisiejszy ma zagwarantowane zyski na przyszły rok. Sala weselna, hotel oraz kwatery pracownicze świetnie prosperują i przynoszą wysokie zyski. Obiekt ten jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem.

Pozostałe budynki wchodzące w skład nieruchomości nie są w pełni wykorzystane, co stanowi ogromny potencjał tego miejsca.
Obiekt idealnie nadaje się nie tylko jako sala weselna, ale również jako
- centrum szkoleniowo - biznesowe
- centrum eventowe
- dom seniora
- klinikę
- hotel

Ponadto istnieje możliwość rozbudowy obiektu o dodatkową salę i powiększenie hotelu. W tym celu wykonano gotowy projekt architektoniczny.

Cały obiekt położony jest na dwóch działkach z zadbanym ogrodem o łącznej powierzchni 2 ha i 3270 m2. Dzięki doskonałemu umiejscowieniu budynków z przodu działki, można wykorzystać pozostały teren do stworzenia dodatkowego miejsca na konferencje czy przyjęcia (namioty), co może stanowić dodatkowe źródło dochodu.

Cała nieruchomość została ogrodzona, a wjazd na jej teren jest asfaltową drogą gminną. Obiekt posiada również 2 parkingi, które zostały wyłożone kostką brukową najwyższej jakości. Status prawny nieruchomości to pełna własność. Obiekt nie jest obciążony również hipoteką przymusową czy umowną.

Zainteresowane osoby, proszę o kontakt w celu przesłania szczegółowej oferty.

Justyna Słoczyńska
Nr tel.: [dane ukryte]
E-mail: *************************


Nieruchomości i urządzenia

Sala weselna, obiekt noclegowy, obiekt z kwaterami pracowniczymi, dom jednorodzinny, działka 23 270 m2. Pełne wyposażenie (pokoje, kuchnia, sala, sprzęt ogrodniczy)


Wsparcie posprzedażowe

Wdrożenie i pomaganie w przejęciu biznesu przez czas nieokreślony.


Powód sprzedaży

Emerytura

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków