Restauracje, pracownia cukierniczo - piekarnicza, sklepy z pieczywem Mokotów • Cena: 3 500 000 zł
 • Przychody: 4 228 432 zł
 • Dochody: 295 207 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 28
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Restauracja i sklep z pieczywem na Mokotowie prowadzone są przez 6 lat przez jednego właściciela.
Pracownia cukierniczo-piekarnicza oraz kolejny sklep prowadzony jest przez 2 lata przez jednego właściciela. Stworzenie pracowni na własne potrzeby było spowodowane rosnącym zainteresowaniem na wyroby wysokiej jakości. Ten trend utrzymuje sie i stale wzrasta.

Kolejny sklep został uruchomiony w Juracie, w kwietniu 2022. Lokal jest niewielki i mieści się w nowoczesnym apartamentowcu w centralnym punkcie Juraty. Bardzo szybko zyskał szerokie grono nowych Klientów. Sklep działa sezonowo oraz zaopatruje zewnętrznych Klientów firmowych (campingi, firmy, restauracje).

Kolejna resturacja została uruchomiona w Juracie, w kwietniu 2022. Lokal jest ma 114 m2 i mieści się w nowoczesnym apartamentowcu w centralnym punkcie Juraty. Bardzo szybko zyskał szerokie grono nowych Klientów. Restauracja działa przez 9 miesięcy w roku. Do restauracja przynależy 200m2 tarasu. Restauracja + ogródek = 140 miejsc siedzących

Pracownia dostarcza wyroby słodkie oraz pieczywo do swoich lokalizacji oraz klientów zewnętrzynych (prywatnych oraz firmowych).

Restauracja oraz sklep z pieczywem mieści się obok klimatycznego bazaru ze zdrową żywnością, który naturalnie napędza ruch Gości.
Restauracja w Warszawie w lutym 2022 przeszła gruntowny remont (nowe wentylacja, klimatyzacja, elektryka, hydraulika, sprzęty kuchenne itp), w kwietniu 2022 (został odświeżony ogródek). Restauracja + ogródek = 70 miejsc siedzących.

Podsumowując, na sprzedaż jest:

W Warszawie:
Pracownia piekarniczo - cukiernicza na Woli
Restauracja na Mokotowie
Sklep z pieczywem na Mokotowie

W Juracie:
Sklep sezonowy z pieczywem i wyrobami słodkimi
Restauracja

Więcej szczegółów przekazujemy na spotkaniu.


Nieruchomości i urządzenia

Sprzęty gastronomiczne, cukiernicze, piekarnicze, neutralne - własność firmy
Samochód dostawczy marki Mercedes Benz Vito - własność firmy
Leasing (ING, PKO BP, IDEA, GRENKE) - harmonogramy dostępne podczas spotkania. Leasingi do przejęcia podczas zakupu.


Wsparcie posprzedażowe

Wdrożenie oraz wsparcie "know - how" działania restauracji oraz pracowni wypieków rzemieśliniczych (cukiernictwo - piekarnia) - okres do ustalenia.
Doświadczony Szef Kuchni (restauracja) oraz Szefowa Wypieków (cukiernia/piekarnia) + zespół pracowników przeszkolony do pracy (managerowie konkretnych lokalizacji, kelnerzy/kelnerki, barmani/barmanki) + dział marketingu (graficzka, marketingowiec).


Powód sprzedaży

Przeprowadzka za granicę oraz zmiana branży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków