Restauracja wraz salą bankietową • Cena: 3 050 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1997
 • Liczba pracowników: 15
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działającą restaurację na Śląsku. Lokal jest położony w atrakcyjnej lokalizacji, umiejscowiony przy głównej drodze wylotowej z miasta. Lokal posiada część restauracyjną oraz salę bankietową przygotowaną do organizacji imprez okolicznościowych.
Firma oferuje nieprzerwanie od 25 lat usługi gastronomiczne (restauracyjne, imprezy okolicznościowe, catering). W ciągu lat świadczenia usług firma pozyskała bazę stałych klientów korzystających zarówno z oferty restauracyjnej jak i organizacji imprez okolicznościowych. Jest to rozpoznawalna marka posiadająca duży potencjał rozwojowy.
Budynek został wybudowany w 1997 roku. W roku 2013 do części restauracyjnej została dobudowana część odpowiedzialna za przyjęcia. W roku 2018 lokal przeszedł remont. Obiekt ma łączną powierzchnię 400 m2. Lokal jest zlokalizowany jest na działce o powierzchni 1700 m2. W skład działki wchodzą 2 parkingi (przed i za lokalem), fragment zieleni wraz z zadaszonym miejscem odpoczynku, miejsce zabaw dla dzieci, dwie pergole, wiatę przy budynku wraz z miejscami do siedzenia. Część restauracyjna jest w stanie pomieścić 40 osób. Połączona jest ona z salą do organizacji imprez okolicznościowych mogącą pomieścić 80 osób. Obiekt posiada przestronne piwnice w których zlokalizowana jest kuchnia, magazyny oraz część gospodarcza. Nad częścią restauracyjną zlokalizowane jest biuro wraz z pomieszczeniami gotowymi do zagospodarowania (obecnie pełnią funkcję dodatkowej powierzchni magazynowej).
Lokal jest wyposażony w system klimatyzacyjny oraz rozbudowany system wentylacyjny. Lokal posiada system monitoringu z rejestratorem wraz z możliwością podglądu na żywo w aplikacji. Obsługa klientów odbywa się za pomocą systemu sprzedażowego Dotykacka pozwalającego na przekazywanie zamówień bezpośrednio do kuchni.
Wszelkie informacje szczegółowe zostaną udzielone podczas spotkania. Zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia

Oferta zawiera zarówno prawa do firmy jak i prawa własności do nieruchomości. W skład oferty wchodzi całe wyposażenie, personel oraz know-how w zakresie dostawców, menu, przepisów, przeszkolenia personelu.


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie techniczne


Powód sprzedaży

Sprzedaż jest wynikiem zbyt dużej ilości czasu potrzebnego do efektywnego prowadzenia firmy i potrzebą rozwoju pozostałych działalności.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków