Restauracja w Rzeszowie • Cena: 220 000 zł
 • Przychody: 420 000 zł
 • Dochody: 144 000 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Sprzedam prosperujący koncept, lokal po generalnym remoncie w pełni wyposażony który znajduje się w pobliżu Galerii Handlowej Millenium Hall w Rzeszowie, lokal znajduje się w przyziemiu przy bardzo ruchliwej ulicy, obok przystanku autobusowego. Poszukuję osoby która po zakupie przejmie znaną sieciową restauracje jak również obowiązki i zaopiekuje się marką która wyrobiła sobie bardzo dobrą opinie na rynku lokalnym . Lokal poradził sobie w pandemii bardzo dobrze!!!, rozwijamy się z każdym tygodniem w najbliższym miesiącu wprowadzamy do sprzedaży również alkohol to oczywiście wynika z bardzo dużej ilości zapytań od klientów w śierpniu planujemy otwarcie ogródka piwnego (patio) chcemy przystosować druga sale na rozrywkę typu bilard, piłkarzyki, lotki, mecze i wszystkie spotkania sportowe na żywo . Lokal ma ogromny potencjał więc napewno chcemy to wykorzystać . Oczywiście jeżeli znajdzie się osoba chętna przejąć biznes ( franczyzę) może liczyć na naszą pomoc i nasze pomysły żeby wdrożyć je w życie. Rezygnuje z prowadzenia franczyzy z dwóch głównych powodów powiększenie się rodziny a co za tym idzie również miejsce zamieszkania. Lokal przynosi zyski wszystko jest udokumentowane ( to nie zakup kota w worku ) do wglądu dla potencjalnego nabywcy, współpracujemy z wieloma portalami takimi jak Pyszne pl. Wolt, Uber, Glovo tu również wszystkie obroty są do wglądu. Cena zawiera pełne wyposażenie, reklamy, gotowy produkt do zarabiania od pierwszego dnia. Cena w ogłoszeniu jest cena netto. Bardzo niski czynsz wynajmu 1600 zł. Istnieje możliwość spółki 50/50, 70/30 lub samo odstąpienie lokalu bez przejmowania franczyzy z pełnym wyposażeniem wówczas cena wynosi 149000 tys netto zł Jestem otwarty na różne propozycje współpracy itp Więcej informacji i zdjęć lokalu priv. Cena franczyzy 220000 tys netto +23%VAT


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Pomogę przez pierwszy miesiąc w realizacji kilku pomysłów które zwiększą w szybkim tempie zyski które i tak są obecnie ciekawe.


Powód sprzedaży

Powiększenie się rodziny i zmiana miejsca zamieszkania

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków