Restauracja w Jaworznie • Cena: 0 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 6
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpimy lokal 530m (cztery poziomy sal + poziom kuchni i cukierni) w centrum Jaworzna.
Możliwość przejęcia całej restauracji wraz z nazwą, menu, stroną internetową z e-commerce i zarezerwowanymi już imprezami.
Restauracja Trzy Bramy powstała w 2012r. i działa nieprzerwanie do dziś. To lokal o bardzo dobrych opiniach gości 4,5 (Google Maps), 5,0 (Facebook), 4,0 (Trip Advisor).
Restauracja z ciekawymi pozycjami w menu. Tym co nas wyróżnia jest z pewnością strusina. W swoim menu posiadami steka ze strusia, polędwicę ze strusia, gulasz ze strusia czy szarpaną strusinę. Dania te cieszą się dużą popularnością wśród gości restauracji. Dwa razy do roku organizujemy kolacje degustacyjne – walentynkową oraz w Święto Niepodległości – z gęsiną w roli głównej.
Menu restauracji zmieniamy sezonowo – przynajmniej dwa razy w roku.
Lokal cieszy się dużym zainteresowaniem przy organizacji imprez okolicznościowych czy mniejszych wesel – do 70 osób. Maksymalnie na wszystkich poziomach sal może zmieścić się ok 140 - 160 osób.
Lokal został zaprojektowany w ciepłym, romantycznym klimacie. Meble tworzone na zamówienie. Kuchnia w pełni wyposażona w dobrej jakości sprzęt.
To dobrze prosperujący biznes do tej pory prowadzony jako firma rodzinna. Budynek własnościowy. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu restauracji, zależy nam by praca włożona w rozwój tego lokalu nie poszła na marne.
Szczegóły i forma przejęcia do uzgodnienia indywidualnie – jesteśmy otwarci na propozycje.
Lokal bez zadłużeń, dochodowy.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Marzena Ganobis (manager restauracji)


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Wdrożenie w działalność firmy. Przekazanie kont facebook, instagram, tripadvisor, strony internetowej wraz z działającym e-commerce.
Przekazanie receptur oraz wszelkiej niezbędnej wiedzy do dalszego prowadzenia lokalu.


Powód sprzedaży

Przejście właścicieli na emeryturę

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków