Restauracja szybkiej obsługi /Kuchnia Amerykańska/ serwującą produkty Premium • Cena: 400 000 zł
 • Przychody: 1 200 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Bardzo dobrze przygotowana biznesowo restauracja szybkiej obsługi (Kuchnia Amerykańska) serwująca produkty Premium w swojej branży. Restauracja w systemie Franczyzowym (bardzo dobry kontakt i współpraca z Franczyzodawcą). Restauracja zlokalizowana w mieście oddalonym o około 60 km od Warszawy, dojazd autostradą (niski czynsz najmu) w Centrum miasta w nowym biurowcu (sąsiedztwo Szkół, Urzędu Miasta, Sądu, Policji itp..) o powierzchni 140 m2, doskonały projekt technologiczny, przystosowany do szybkiej obsługi Gości, nowoczesna, przemyślana aranżacja. Lokal wyposażony w: klimatyzację, wentylację, w pełni wyposażony w urządzenia gastronomiczne, system sprzedaży (program IT, sprzedaż, magazyn), strona www, Facebook, wysokie oceny Google 4,6. Na sali sprzedaży 43 miejsca siedzące i kącik zabaw dla Dzieci. Roczne obroty kształtują się od 1 000 000 – 1 200 000 zł netto (w okresie obostrzeń COVID19, lokal nie przynosił strat), Duży potencjał wzrostu obrotów szacowany na dodatkowy 30% wzrost w krótkim horyzoncie czasowym. Sprzedaż prowadzona jest na miejscu, na wynos i dostawie do domu Klienta (własny system dostaw zapewniający szybką dostawę i wysoką jakość dostarczanych produktów.
Zorganizowany system zaopatrzenia w surowce potrzebne do produkcji w stabilnych cenach zakupu.

Lokal posiada stabilną kadrę pracowniczą, gdzie kluczowi pracownicy współpracują z Właścicielem od otwarcia restauracji. Całość zarządzana jest przez doświadczonych specjalistów w branży gastronomicznej. Lokal oparty o umowy najmu dające możliwość długoletniego planowania biznesu.

Model biznesowy idealnie nadaje się do skalowania zarówno poprzez rozwój własny na nowych lokalizacjach (regularnie otrzymujemy zapytania z tym związane) Doskonale opracowany system franczyzowy, receptury, proces technologiczny umożliwiający sprawną i szybką obsługę oraz serwis zapewniający wysoką jakość serwowanych produktów.

Przekazujemy pełne know-how firmy pozwalające na sprawne funkcjonowanie biznesu.
Restauracja obsługiwana przez sprawdzonych przez lata partnerów, którzy rozumieją i działają w tego rodzaju inwestycjach od wielu lat. Pozwala to na dalszy rozwój w sieci w modelu ograniczającym możliwość popełniania błędów na etapie inwestycyjnym.
Restauracja nie posiada zobowiązań kredytowych. Wszystkie inwestycje były finansowane ze środków własnych Właściciela. Firma nie posiada żadnych zaległości w stosunku do ZUS, US. jest w pełni wypłacalna i na bieżąco reguluje swoje wszystkie zobowiązania wobec kontrahentów.

Pozostałe informacje możemy przekazać osobom zainteresowanym po wstępnej weryfikacji na spotkaniu. Oferta poufna ze względu na wysoką atrakcyjność. Oferta bezpośrednia od Właściciela, sprzedaje ze względu na zmianę planów osobistych. Cena sprzedaży 400 000 zł netto z pełnym wyposażeniem i oznakowanym samochodem do obsługi dostaw. Kupujący przejmuje działający zyskowny biznes. Zapewniam szkolenie i wprowadzenie.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków