Restauracja Sushi Okami w Oleśnicy • Cena: 350 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam firmę SUSHI OKAMI, znaną markę restauracji z wypracowaną renomą na rynku, która działa od 2017 i z sukcesem rozwija się dalej. Jest to pierwsza restauracja sushi w Oleśnicy i popularna na rynku gastronomicznym.

Aktualnie restauracja funkcjonuje na ul. Daszyńskiego 5A, do końca stycznia. Wymagane jest przeniesienie restauracji do nowego lokalu gastronomicznego wskazanego przez inwestora lub naszego znajdującego się w Rynku w Oleśnicy o powierzchni ok.180m2 w pełni przystosowanego do tego rodzaju działalności. (Z naszym pełnym wsparciem formalnym)

Restauracja ma się świetnie, zarabia bardzo dobre pieniądze i przyniesie szybki zwrot z inwestycji. Powodem sprzedaży jest zmiana branźy przez właścicieli, jednak przy sfinalizowaniu transakcji jest możliwość przeszkolenia przyszłych właścicieli do roli restauratorów i nauczenia standardów prowadzenia rozwiniętej już restauracji.

Na kwotę zakupu składa się:
1) Wyposażenie restauracji niezbędne do jej prowadzenia (system sprzedaży, cały aktualny sprzęt gastronomiczny, lodówki, zamrażarki, stoły, krzesła, bar dla sushimasterów, cała zastawa itd. wszystko co znajduje się obecnie w restauracji)

2) Knowhow prowadzenia restauracji (całokształt doświadczeń, praktyk i procedur, jakie zdobyliśmy prowadząc restauracje)

3) Dokumenty i projekty gastronomiczne (tak by nowy lokal był przystosowany do warunków miedzy innymi sanepidu, bhp)

4) Receptury i przepisy (wypracowane przez cały okres funkcjonowania restauracji, będące wynikiem wielu branżowych szkoleń z mistrzami kuchni azjatyckiej oraz doświadczeń naszych kucharzy)

5) Wykwalifikowany stały zespół (zespół kucharski wraz z szefem kuchni na czele, który dba o renomę i jakość restauracji oraz jedzenia prawie od samego początku funkcjonowania)
Auto firmowe na dowozy

6)Stronę internetową (domena internetowa, serwer, wszystkie dane dostępowe do jej edycji wraz z materiałami)

7) Media społecznościowe (Facebook, Instagram, tripadvisor, google)

8) Aplikację mobilną wraz z zamawiarką internetową (posiada bardzo szeroką bazę klientów wraz z możliwością tworzenia dla nich programów lojalnościowych i promocyjnych)

9)Konkurencyjne ceny u dostawców produktów (wraz z wypracowaną renomą rośnie również zapotrzebowanie na coraz więcej produktów azjatyckich i innych niezbędnych do przyrządzania potraw co pozwoliło nam na wynegocjowanie konkurencyjnych niskich cen u hurtowni)

10) Szeroką bazę klientów wraz z numerem telefonu

11)Wsparcie marketingowe.

12)Szkolenie z prowadzenia restauracji, w tym wsparcie kierownicze/gastronomiczne na czas wdrożenia i możliwości samodzielnego funkcjonowania jako restaurator.

Dla poważnie zainteresowanych więcej informacji pod numerem telefonu.


Nieruchomości i urządzenia

Samochód dostawczy Fiat Fiorino x2


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie na czas wdrożenia.


Powód sprzedaży

Zmiana branży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków