Restauracja na Starym Mieście Elbląg • Cena: 110 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 4
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię dobrze prosperującą restaurację z piecem do pizzy opalanym drewnem w samym centrum, na pięknej Starówce Elbląga.

Na wstępie, chcieliśmy zaznaczyć, iż wystawiamy ogłoszenie z bólem serca. Biznes prowadzimy od 3 lat. Ilość czasu, który poświęciliśmy na rozkręcenie firmy jest niemożliwy do zliczenia, nie mówiąc o nakładach finansowych. Niestety z powodów rodzinnych i innych planów na życie musimy oddać biznes w inne ręce. Restauracja zlokalizowana w centrum miasta na Elbląskiej Starówce, w pobliżu kanału Elbląskiego. Samo położenie na Starym mieście gwarantuje stały, regularny, przepływ potencjalnych gości restauracji. Lokal usytuowany w spokojnej kamienicy.

Restauracja o powierzchni 320 metrów mieści się na 2 piętrach, piętro 0 oraz piętro -1 posiadają klimatyczne sale o loftowym klimacie obsługi gości. Lokal wyposażony w wentylację, oraz w pełni sprawne urządzenia gastronomiczne, system sprzedaży POS wraz z niezbędnymi urządzeniami, własną aplikację z możliwością składania zamówień, Facebook. Na barze podpięcie do piwa oraz win (białe, czerwone, musujące) w kegu. Posiadamy murowany piec do pizzy opalany drewnem. Dla gości restauracji w Sali na piętrze 0 przygotowano około 35 miejsc siedzących. W sali -1 60 miejsc siedzących oraz latem dodatkowe 20 miejsc siedzących na tarasie. Możliwość organizowania kameralnych imprez okolicznościowych na dolnej sali, która jest wyposażona w rzutnik, ekran, kącik zabaw dla dzieci oraz w toaletę. Na piętrze -1 znajduje się także osobne pomieszczenie, w którym znajduje się biuro oraz magazyn.

Sprzedaż prowadzona jest na miejscu, na wynos oraz w dostawie. Restauracja funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 3. Serwujemy gościom jedzenie na najwyższym poziomie, o czym świadczą opinie klientów w mediach społecznościowych, oraz stała baza klientów w Elblągu. Jeśli macie ochotę rozpocząć przygodę z gastronomią, to jest to idealna baza, by wystartować z wyższego pułapu. Restauracja głównym nurtem poszła w Steki. Posiadamy 1,5 roczny grill lawowy. Restauracja posiada kompletną koncesję na wszystkie alkohole. W pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne z magazynem (stal nierdzewna), szatnią, miejscem gospodarczym, miejscem na składowane drewno. Wentylacja na kuchni.
Piece konwekcyjno-parowe, kostkarka, kruszarka, lodówki, zamrażarki, sous-vide, pakowarki próżniowe, ekspresy do kawy i wiele wiele innych. W lokalu znajduje się wszystko, co potrzebne, abyś od razu mógł rozpocząć swój biznes. Pozostałe informacje jak prezentacja lokalu, system działania, mogę przekazać osobom zainteresowanym po wstępnej weryfikacji na spotkaniu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Tak.


Powód sprzedaży

Wyjazd za granicę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków