Restauracja franczyzowa międzynarodowej sieci • Cena: 180 000 zł
 • Przychody: 520 000 zł
 • Dochody: 60 000 zł
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działającą, dochodową restaurację szybkiej obsługi zlokalizowaną w centralnej części Warszawy przy ruchliwej ulicy. Restauracja funkcjonuje pod bardzo znaną globalną marką. Specjalnością marki są sandwicze, sałatki i wypiekane na miejscu amerykańskie ciastka.
Restauracja jest bardzo dobrze zlokalizowania, dochodowa i ma stałą bazę klientów. Powierzchnia lokalu ok 60m2 o bardzo niskim jak na warszawskie realia czynszu. Lokal składa się z sali handlowej, zaplecza przygotowawczego, toalety dla klientów. Lokal posiada pomieszczenie, w której jest chłodnia, mroźnia, magazyn i miejsce dla personelu z toaletą.
Umowa najmu długoterminowa na bardzo atrakcyjnych warunkach. Odstępne obejmuje: nakłady inwestycyjne w dostosowanie lokalu do działalności gastronomicznej, wentylację, klimatyzację, chłodnię, mroźnię, lady chłodnicze, piec sterowany elektronicznie, lodówki, profesjonalny ekspres do kawy, oraz błyskawiczny piec konwekcyjny pełne zaplecze przygotowawcze oraz wyposażenie sali dla gości (tzn.w pełni wyposażoną i funkcjonującą restaurację).
Nabywca może kontynuować dotychczasowy koncept(franczyza) lub na bazie w pełni wyposażonego lokalu gastronomicznego realizować własny pomysł.
Więcej informacji pod numerem telefonu.

Możliwości rozwoju:
Dołączenie do międzynarodowej sieci,zwiększenie przychodu o ok 10% rocznie lub rozwój pod własnym logo


Nieruchomości i urządzenia

Długoterminowa umowa najmu. Piec Duke wentylacja ,klimatyzacja,piec Merry Chief,lady komory chłodnia i mrożnia,wyposażenie sali,zaplecza,lazienki itp..Wszystko firmowe w najwyższym standardzie.


Wsparcie posprzedażowe

Możliwość przejęcia dotychczasowego mamagera,Wsparcie i szkolenie ze strony franczyzodawcy.


Powód sprzedaży

Zamierzam wycofać się z biznesu ze względu na wiek i zdrowie.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków