Rentowny lokal znanej sieci franczyzowej Warszawa • Cena: 79 900 zł
 • Przychody: 650 000 zł
 • Dochody: 100 000 zł
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest sklep piekarniczo-cukierniczy funkcjonujący w systemie franczyzowym.
Lokal ma bardzo dobrą lokalizację, obok znajdują się̨ same biura. To prestiżowe miejsce w ścisłym centrum miasta. Sklep prowadzony jest od roku 2010, a w roku 2015 przeszedł remont i odnowę całego wnętrza. Sklep nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego.
Sklep w swojej ofercie ma także usługi cateringów, dzięki temu ma stałych Klientów korporacyjnych zamawiających śniadania czy lunche.

Dzięki systemowi Franczyzowemu nie obaw o dostawców, jak również marketing, który jest w tej firmie na najwyższym poziomie.
Śledzone są trendy i nowinki w sektorze gastronomicznym, dzięki czemu sklep wybija się przed konkurencję, przekłada się to również na coraz wyższe dochody.

Oferta piekarnio-kawiarni to gorące, wypiekane na miejscu tradycyjne pieczywo polskie jak również̇ pieczywo włoskie, francuskie croissanty i bagietki, bułeczki z siemieniem, ziarnami dyni, płatkami zbożowymi itp. Rozbudowana oferta obejmuje także ciasta, ciasteczka, przekąski słone i słodkie oraz przygotowywane na miejscu kanapki, sałatki, kanapki na ciepło, jogurty, jaglanki, owsianki, tarty, kawę̨, herbatę̨, koktajle warzywne i owocowe.
Wypiekane na miejscu produkty trafiają̨ z pieca bezpośrednio do klienta detalicznego, dzięki czemu sieć może zagwarantować́ ich wysoką jakość́ i świeżość.

Średni zysk to ok 7-20tys. zł netto.


Nieruchomości i urządzenia

Oferta zawiera:
- urządzenia gastronomiczne,
- sprzęt komputerowy,
- know how,
- pełne wyposażenie kuchni i sali sprzedażowej.

Powierzchnia to około 50m kw., w okresie wiosna lato dostępny jest jeszcze ogródek. Dzięki temu cena czynszu jest bardzo atrakcyjna.


Wsparcie posprzedażowe

Dla nowego nabywcy oferujemy pomoc przy wdrożeniu w procedury franczyzowe i funkcjonowanie sklepu przez okres 1 miesiąca od kupna


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest brak czasu na prowadzenie firmy ze względu na rozkręcenie innego, bardziej dochodowego biznesu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków