Reatauracja/pizzeria - Jelenia Góra • Cena: 1 200 000 zł
 • Przychody: 1 020 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników: 9
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam budynek restauracyjny położony w centrum Jeleniej Góry, wraz z gotowym biznesem

W pełni wyposażona, działająca, dobrze wypromowana restauracja. Udekorowana w niepowtarzalnym stylu.
Duża kuchnia z ogromnym potencjałem, zapleczem i rok temu wybudowaną chłodnią.Ogródek piwny na 24 miejsca wraz z meblami ogrodowymi . Budynek generalnie wyremontowany w 2018r, elektryka , gaz ,kanalizacj , dach.Sala 50 m2, 7 duzych rozsuwanych stołów,bar z systemen do zamawiania SOGA, kuchnia,w pełni wyposażona(stoły chłodnicze , maszyna do ciasta piec do pizzy, kuchennka 6 palnikowa, podwójna frytkownica ,opiekacz do kebaba, zmywalnia, zmywarko-wyparzarki, toalety dla klientów z przedsionkiem i przewijakiem dla dzieci, dwa pomieszczenia gospodarczo magazynowe, pomieszczenie socjalne, dodatkowa toaleta dla pracowników .Duże zaplecze o powierzchni 50m2 niewidoczne dla gości.Plac parkingowy dla samochodow dostarczajacych posilki na wynos(mamy 5 pand),plac dierżawiony od UM cena 300 zzł rocznie.

Budynek posiada ogrzewanie gazowe i rekuperacje z klimatyzacji którą ogrzewamy lokal zimą co nie generuje dodatkowych kosztów. Zbudowany i wyposażony na wysoki standard. Stan bardzo dobry. wW kwietniu tego roku zamontowaliśmy fotowoltaike (13 KW) co pokrywa 1/3zapotrzebowania rocznego na prąd tj. 15 tys zł rocznie.
Wybudowany zgodnie ze wszelkimi wymogami gastronomicznymi, . Posiadam wymagane prawem projekty, odbiory oraz pozwolenia.e względu na bardzo korzystne położenie lokal generuje pewne stabilne udokumentowane zyski. (centrum miasta ,a jednak w spokojnej dzielnicy nad rzeką bóbr przy trasie rowerowej.
W cenie zawarte jest całe wyposażenie restauracji niezbędne do jej prowadzenia, sprzęt gastronomiczny, lodówki, zamrażarki, cała zastawa itd. wszystko co znajduje się obecnie na stanie). Również Know-How prowadzenia restauracji (całokształt doświadczeń, praktyk i procedur, jakie zdobyliśmy) Dokumenty i projekty gastronomiczne (tak by nowy lokal był przystosowany do warunków między innymi sanepidu, bhp) Receptury i przepisy (wypracowane przez cały okres funkcjonowania restauracji, będące wynikiem wielu szkoleń oraz doświadczeń naszych kucharzy). Auta firmowe na dowozy. Stronę internetową (domena internetowa, wszystkie dane dostępowe do jej edycji wraz z materiałami). Media społecznościowe (Facebook, Instagram, , Google).System do przyjmowania zamówień tel. PAPU.IO zintegowany z pyszne.pl glowo i naszą aplikacja do skladania zamówien pizzeria roma do pobrania ze sklepu play.
Serdecznie zapraszam. Zadzwoń teraz i umów się na prezentację.
Z miłą chęcią pokaże Ci wszystkie uroki tej niesamowitej nieruchomości i opowiem Ci o potencjale jaki w niej drzemie. Jest jeszcze kilka ciekawych detali, które zostawiłem na osobiste spotkanie lub video-prezentację właśnie z Tobą.


Nieruchomości i urządzenia

sprzet wyposarzenie 5 aut słuzbowych panda fotowoltaika


Wsparcie posprzedażowe

3 miesiace pomocy we wdrożeniu się


Powód sprzedaży

13 lat budowania firmy postępująca choroba ,potrzeba zwolnienia w życiu

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków