Portal Inwestycji Budowlanych z bazą kontaktów do osób decyzyjnych na budowie • Cena: 10 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody: 70 000 zł
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż portal internetowy poświęcony aktualnym inwestycjom budywlanym na terenie Polski. Baza zawiera około 4200 inwestycji zawierających:
- opis i adres inwestycji,
- wizualizacje,
- datę rozpoczęcia i planowanego ukończenia,
- parametry inwestycji,
- aktualny status realizacji,
- funkcję,
- mapę z dokładna lokalizacją,
- dane uczestników: inwestor - projektant - generalny wykonawca,
- dane kontaktowe do osób decyzyjnych na budowie (manager projektu, kierownik bud.), w działach przygotowania produkcji, u inwestora.

Działalność serwisu polega na publikowaniu bezpłatnie ogłoszeń o inwestycjach. Portal zarabia poprzez wersję premium polegającej na pełnym opisie inwestycji i publikowaniu kontaktu telefonicznego, czy e-mail do osoby odpowiadającej za kontraktację na daną budowę.

Portal skierowany tylko dla firm, które mogę wykupić dostęp poprzez abonament roczny, w skrajnych przypadkach (dla wyjątkowo opornych) jest także wersja półroczna - ze znanych przyczyn na początku nie proponowana. Średni koszt abonamentu to około 1500zł +VAT, pół roku 1000zł + VAT. Tylko przy czterech klientach miesięcznie daje to interesujący zarobek na początku. Dodam tylko, ze konkurencja chwali się ilością 4000-5000 użytkowników rocznie.

Istnieje możliwość oddzielnego zakupu samej, wyeksportowanej do pliku bazy kontaktów do osób decyzyjnych na budowie (4000zł netto).


Nieruchomości i urządzenia

Domena, certyfikat ssl


Wsparcie posprzedażowe

Oferta zawiera pomoc po sprzedaży portalu w pierwszym okresie jego funkcjonowania pod nowym właścicielem.


Powód sprzedaży

Portal tworzę od prawie 6 miesięcy i kiedy już jest prawie gotowy, żeby go opublikować jestem zmuszony go odsprzedać, ponieważ tak zwyczajnie zabrakło funduszy na jego reklamę i promocję. Przeliczyłem się z czasem potrzebnym na jego powstanie i pod wpływem ultimatum, jakie postawiła mi żona nie mam innego wyjścia.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków