Portal informacyjny związany z tworzeniem e-biznesów • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam portal internetowy Wygodnis.pl

Jako angielska spółka Volcano Ground ltd. specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych, kompleksowych e-biznesów. Wraz z datą powołania spółki rozpoczęliśmy pracę nad bardzo dużym i ambitnym projektem, który nadal jest w trakcie prac. Jego start planowany jest na drugą połowę 2017 roku.
W międzyczasie powstała idea stworzenia portalu informacyjnego, który wychodzi na przeciw przeładowania informacyjnego w sieci. Dzięki swojej prostocie i bezpośrednim kontakcie z klientem, projekt Wygodniś ma ogromny potencjał na zostanie liderem w swojej dziedzinie. Prace nad projektem Wygodniś zakończyły się pod koniec września 2016. Biznes, jak i wizerunek marki jest gotowy.

Wracając do naszego głównego projektu: faktyczne koszta prac okazały się wyższe. By mieć pewność sukcesu podstawowego projektu, zamiast inwestycji w marketing i promocję projektu Wygodniś, zdecydowaliśmy się go odsprzedać i skupić się na realizacji podstawowych założeń, czyli projektu numer 1.

Portal Wygodnis.pl jest w pełni zautomatyzowanym biznesem: klient wchodzi na stronę, rejestruje konto, wybiera abonament, a następnie automatycznie otrzymuje wiadomości SMS. Wszystkie systemy są odpowiednio skonfigurowane tak, by dochód z biznesu był "pasywny", czyli jedyne co wymaga pracy to marketing. By utrzymać zaangażowanie klienta wprowadzony jest obszerny system Grywalizacji, który wykorzystuje system nagród za podejmowanie akcji i osiągnięcia, pozwala on nawet na rywalizację z innymi użytkownikami (dostępny po zalogowaniu).

Biznes jest bardzo świeży i gotowy do przejęcia.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków