Portal dla YouTuberów i streamerów z donacjami • Cena: 48 500 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Internetowy serwis oferujący zbieranie donacji dla YouTuberów, streamerów oraz blogerów szuka nowego właściciela, który poprowadzi jego dalszy rozwój.

Serwis powstał w 2019 roku i został zaprojektowany od podstaw przed profesjonalny zespół związany z branżą gamingu.

Layout portalu został zaprojektowany przez UI/UX designera, tak aby poza atrakcyjnym wyglądem strona spełniała wszystkie wymogi związane z zapewnieniem najwyższej jakości korzystania przez użytkownika końcowego.

Strona powstała jako autorski projekt w celu wprowadzenia nowej jakości na krajowym rynku tego typu stron rozwijając znane rozwiązania z branży.

Serwis z założenia został stworzony dla szeroko pojętej grupy twórców internetowych takich jak YouTuberzy, streamerzy oraz blogerzy i umożliwia zbieranie donacji od widzów, oraz swoich społeczności. W zamian umożliwia twórcy wyświetlanie powiadomień o zbieranych wpłatach.

Całość korzystania oraz konto na serwisie są zupełnie darmowe dla użytkownika. Pobierana jest jedynie niewielka opłata związana z prowizjami bramek płatności wykorzystywanych do procesowania płatności na stronie.

Portal posiada moduł administracyjny do zarządzania użytkownikami oraz wszelkimi parametrami serwisu. Wszystko można zrobić poprzez zwykłą przeglądarkę internetową.

Strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Projekt jest gotowy do uruchomienia od razu po zakupie. Projekt jest kompletny i przygotowany do stabilnego rozwoju.

Serwis wykonano z użyciem najnowszych rozwiązań technicznych, z uwzględnieniem dobrych praktyk programistycznych, budżet projektu przekraczał 90 tysięcy złotych.

Projekt przygotowany według własnego pomysłu, nie jest oparty o tzw. "gotowca" i napisany jest od podstaw (w przyszłości może wymagać dodatkowego programisty do wprowadzania zmian).

W skład całego pakietu wchodzi:

- gotowy system CMS z funkcjami tj.: modułem tworzenia kont użytkownika, modułem konfiguracji płatności, modułem konfiguracji powiadomień o wpłatach (system graficznego i dźwiękowego dostosowywania wyglądu powiadomień), dodatkowymi narzędziami (system powiadomień live o najnowszych wydarzeniach podczas transmisji, historia donacji, lista najwyższych donacji oraz cel donacji);
- gotowe integracje z popularnymi i znanymi bramkami płatności: PayPal, Paysafecard, Dotpay, DigitalVirgo (płatności SMS DirectBilling) oraz Cashbill (płatności SMS Premium). Dodatkowo istnieje możliwość łatwej integracji nowych systemów płatności.
- gotowe integracje systemów automatycznego logowania i tworzenia kont w powiązaniu z serwisami YouTube oraz Twitch
- domeny: Tip.tools i Tip-tools.com
- konta serwisu na portalach Facebook oraz Instagram
- logotyp oraz wszystkie pliki graficzne wraz z prawem do wykorzystywania ich w celach zarobkowych
- w pełni responsywny layout strony umożliwiający wyświetlanie strony na komputerach oraz urządzeniach mobilnych
- grafiki kanałów social media
- przygotowany specjalne przez prawnika regulamin oraz polityka prywatności z uwzględnieniem zapisów RODO
- wsparcie know-how do uruchomienia serwisu

Więcej szczegółów udzielamy możemy udzielić po dodatkowym kontakcie.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy przekazanie know-how oraz pomoc w uruchomieniu projektu.
Serwis można uruchomić praktycznie od razu. Wymaga jedynie zareklamowania. W branży twórców internetowych istnieje duże zapotrzebowanie na usługi zbierania donacji i przy obecnych trendach będzie tylko rosnąć. Influencerzy szukają stabilnej i wiarygodnej platformy z możliwościami konfiguracji atrakcyjnych powiadomień i z taką myślą przewodnią stworzona została ta platforma.


Powód sprzedaży

Sprzedajemy z uwagi na zbyt dużą ilość projektów.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków