Portal aukcyjny • Cena: 45 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam portal aukcyjny działający od 2 lat i w sumie dalej działa i zarabia.
Jest to portal, na którym licytuje się nowe produkty: telefony, słuchawki, drony, rowery itp. jednak żeby użytkownik miał możliwość licytowania musi wykupić monety.
Aby licytować dany produkt trzeba mieć wystarczającą liczbę monet. Użytkownik w każdej chwili może sprawdzić liczbę monet na swoim koncie. Każde kliknięcie „przebij” powoduje odjęcie z konta użytkownika określoną liczbę monet w zależności od wartości produktu. Każde kliknięcie „przebij” przez użytkownika podnosi cenę produktu o 10 groszy i przedłuża czas aukcji o 10 sekund.

Poniżej przykłady takiej zależności:
Użytkownik widzi przycisk pod danym produktem z napisem „przebij -10” po kliknięciu automatycznie ubywa użytkownikowi z konta 10 monet i podnosi cenę produktu o 10 groszy i przedłuża czas aukcji o 10 sekund.
Użytkownik widzi przycisk pod innym produktem z napisem „przebij -3” po kliknięciu automatycznie ubywa użytkownikowi z konta 3 monety, podnosi cenę produktu o 10 groszy i przedłuża czas aukcji o 10 sekund.
Użytkownik widzi przycisk pod produktem z napisem „przebij -1” po kliknięciu automatycznie ubywa użytkownikowi z konta 1 moneta, podnosi cenę produktu o 10 groszy i przedłuża czasu aukcji o 10 sekund.
Do zakończenia aukcji pozostało 5 minut i 35 sekund. Jeśli w tym czasie jeden użytkownik kliknie „przebij” to czas aukcji wydłuża się do 5 minut i 45 sekund.

Wpłaty za monety wykonywane są automatycznie z Panelu klienta za pomocą platformy Tpay. Użytkownik ma do wyboru 4 pakiety monet, aktualnie:
1. 40 monet za 15 zł
2. 70 monet za 35 zł
3. 120 monet za 60 zł
4. 220 monet za 100 zł
Wartość pakietów można dowolnie zmieniać. Produkty i wszystkie zmiany w portalu wykonuje się za pomocą panelu CMS.

Portal zrobiony na autorskim skrypcie nie WordPress czy podobne platformy.
Baza danych strony to około 12 tys. użytkowników z danymi, dzięki której można tworzyć reklamy oparte o tę bazę danych. Sprzedam razem z autorskimi kreacjami i filmami reklamowymi. Stronę budowała dla mnie firma, z którą jestem cały czas w kontakcie i cały czas można wprowadzać nowe pomysły. Przed realizacją portalu kontaktowałem się z prawnikami tak, aby działalność była w pełni legalna w naszym kraju co zresztą potwierdza nawiązanie współpracy z platforma Tpay. Kluczowy jest tu brak występowania automatów do podbijania ceny, wszystkie podbicia użytkownik wykonuje sam, dzięki temu nie ma znamion gry hazardowej.


Nieruchomości i urządzenia

Sprzedaje sam portal (stronę internetową) bez nazwy firmy i domeny, a więc po zakupie zakładają Państwo swoją firmę z własną nazwą.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam wsparcie po sprzedaży portalu, mogę dostarczyć instrukcje i materiały z obsługi portalu.


Powód sprzedaży

Portal ma potencjał, jednak nie mogę poświęcić temu wystarczającej uwagi z racji przejęcia innej firmy nie związanej z biznesem w Internecie.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków