Pensjonat na sprzedaż w Pieszycach


Nieruchomości komercyjne
Hotele, Pensjonaty, Agroturystyka
Lublin,

 • Cena: 2 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż urzekająco położona, odnowiona, wygodna Willa u podnóża Gór Sowich, województwo Dolnośląskie, powiat Dzierżoniowski, gmina Pieszyce z ogromnym ogrodem w otoczeniu lasu i gór.
Położenie Nieruchomości zapewnia intymność i ciszę oraz niesamowity klimat.

Najbliższa okolica to tereny rekreacyjne, trasy rowerowe, szlaki turystyczne, wyciąg narciarski na Przełęczy Jugowskiej a nieco dalej duży ośrodek sportów zimowych w miejscowości Rzeczka - Sokolec, Park Krajobrazowy Gór Sowich oraz Wielka Sowa. Niedaleko stąd do Dzierżoniowa 12km. Do Bielawy 10 km, do Wrocławia 70 km, do Wałbrzycha 35 km, do Katowic 217 km, do Pragi 222 km, do Berlina 357 km.

Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój, a zarazem chcących dobrze ulokować swoje pieniądze, z dogodnym dojazdem w stosunku do drogi krajowej nr 8 relacji Wrocław - Praga.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację tej niezwykłej posiadłości.
Zapraszam również do obejrzenia spaceru wirtualnego : https://youtu.be/Du2SBVIgXLk


Nieruchomości i urządzenia

Powierzchnia działki: 5 236m kw.
Powierzchnia całkowita Willi: 341,82m kw.
Powierzchnia użytkowa Willi: 275,99m kw.

Budynek wzniesiony w 1907 roku. W latach 2006-2008 Willa została wyremontowana i zmodernizowana z zachowaniem jej niepowtarzalnego, zabytkowego charakteru.
Willa składa się z pięciu kondygnacji (przyziemie, parter, I piętro, II piętro i poddasze) gdzie znajduje się pięć oddzielnych apartamentów a układ pomieszczeń został zaprojektowany z możliwością użytkowania na cele mieszkaniowe jak również cele pensjonatowe.

I lokal położony na pierwszym piętrze: salon 16,31m kw. z aneksem kuchennym 2,46m kw., sypialnią 12,39m kw. i łazienką 5,11m kw.
II lokal położony na drugim piętrze - dwupoziomowy: salon 32,92m kw z aneksem kuchennym 1,98m kw., łazienką 2,30m kw. oraz sypialnią na drugim poziomie 7,15m kw.
III lokal położony na drugim piętrze - dwupoziomowy: salon 18,14m kw., kuchnia 2,77m kw, garderoba 2,50m kw., łazienka 2,86m kw., sypialnia na drugim poziomie 5,63m kw. oraz przedpokój 3,31m kw.

Bezpośrednio przy budynku: wiata magazynowa, parking oraz chodniki o nawierzchni z kostki granitowej, ogrodzenie z siatki w ramach stalowych na cokole murowanym oraz elementy małej architektury (schody, tarasy, grille murowane)
Dodatkowo przepiękne, duże oczko wodne a cała posesja oświetlona Lampami ogrodowymi.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków