Park trampolin FlyPark Jaworzno • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

FlyPark to ogólnopolska sieć parków trampolin, odwiedzana rocznie przez dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Nasze parki posiadają bogatą ofertę skierowaną do każdej grupy wiekowej.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza nabyta w trakcie projektowania, wdrażania na rynek oraz prowadzenia FlyParków to gwarancja dobrze prosperującego biznesu. Dogłębna analiza rynku i kontrola procesu budowy obiektów na każdym etapie pozwoliły nam stworzyć stale rozwijającą się sieć parków trampolin. Wysoka jakość użytych materiałów, bezpieczeństwo oraz dbałość o szczegóły to elementy, które sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku polskim jak i europejskim.

FlyPark to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu, ale także do budowania intratnego biznesu. Naszym atutem jest silna i rozpoznawalna w branży marka, za którą stoi sztab specjalistów tworzących bezkonkurencyjne w Polsce przestrzenie do latania. Jako partnerzy biznesowi oferujemy nie tylko gotowy model na dochodowy bizne wraz z kompletnym obiektem, ale również koncept silnej i dopracowanej marki.
Szukamy Partnera, któremu razem z obiektem przekażemy nasz know how dotyczący zarządzania parkiem oraz pakiet marketingowy, który pozwoli na rozpoczęcie działalności bez zbędnego przestoju. Partner otrzymuje bazę wiedzy od twórcy systemu, a także dostęp do zindywidualizowanych szkoleń oraz systemów zarządzania obiektem (strona www, system rezerwacji, system płatności, materiały reklamowe, wsparcie techniczne).

Jest nam bliżej do podjęcia współpracy na zasadach modelu sprzedaży opisanego powyżej, ale jesteśmy otwarci na rozmowy i nie wykluczamy sprzedaży obiektu z możliwością odstąpienia od DNA marki i zakładanego wsparcia.

JEDNOSTKI WŁASNE
FlyPark Rzeszów / ul. Przemysłowa 3, Rzeszów,
FlyPark Tarnów / ul. Błonie 2, Tarnów,
FlyPark Jaworzno / ul. Grunwaldzka 263, Jaworzno, (dostępna na sprzedaż)
FlyPark Radlin / ul. Rybnicka 125C, Radlin,
FlyPark Poznań / ul. Szwajcarska 14, Poznań.

Oferta dotyczy FlyPark Jaworzno: [dane ukryte]
Ul. Grunwaldzka 263, Jaworzno

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres ********************* - w razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Szczegóły związane z parkiem i dalszymi krokami przedstawimy po nawiązaniu kontaktu indywidualnego.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków