Otwórz swoją własną firmę cateringu dietetycznego • Cena: 20 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Otwórz swoją własną markę cateringu dietetycznego!

Jeśli myślałeś kiedyś o otworzeniu marki cateringu dietetycznego ponieważ już wiesz i sprawdziłeś ze to jedna z najszybciej rosnących gałęzi biznesu - którego nie ograniczają ani lockdown ani miejsce z którego prowadzisz firmę - jedynym ograniczeniem jest Twoje zaangażowanie.

Prawdopodobnie przed stworzeniem swojego niezależnego biznesu powstrzymały Cię duże koszty początkowe (wyposażenie i dostosowanie lokalu, zakup specjalistycznego sprzętu, zaopatrzenie w opakowania itp.) oraz niebezpiecznie wysokie koszty stałe (najem lokalu, media, pensje dla personelu itp.) a także skomplikowana logistyka (liczenie food cost'u, poszukiwania sprawdzonych dostawców, rekrutacja personelu czy logistyka dostaw).

Biorąc pod uwagę powyższe koszta i wysoki próg wejścia zrozumiałym jest że jeszcze do tej pory nie udało Ci się dołączyć do grona przedsiębiorców którzy tylko w tym roku znacznie powiększyli swój majątek poprzez inwestycje we własną markę cateringu dietetycznego ( branż cateringów dietetycznych w Polsce na rok 2020 była szacowana na ok 1 miliard złotych - w roku obecnym 2021 jest to już niemal 2 miliardy złotych!)

Dzięki stworzonej przez nas umowie partnerskiej branża cateringów stała się dostępna dla niemal dla każdego, na podstawie w/w umowy zdejmujemy z Ciebie wszystkie koszty początkowe oraz wszystkie koszty stałe ( cała produkcja Twojej marki oraz logistyka wraz z dostawami na terenie całej Polski są w 100% po naszej stronie)

Przy podpisaniu umowy partnerskiej zyskujesz :


-> Możliwość zdalnego prowadzenia firmy z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie!

-> Własną stronę www ze stworzoną przez Ciebie nazwą oraz domeną, logotypy oraz grafiki przygotowane pod Twoje wytyczne!

-> Zysk już od pierwszego klienta oraz możliwość generowania zysku na poziomie kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie bez kosztów stałych i bez ryzyka!

-> Stronę przygotowaną pod integracje z systemem do obsługi cateringu!

-> Wieloletnią umowa podwykonawstwa oraz transportu cateringu na terenie całej polski!

-> Wsparcie z zakresu marketingu i obsługi klienta!

-> Pomoc przy doborze działań marketingowych w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie!

-> Brak kosztów stałych i jakichkolwiek ukrytych opłat w okresie trwania współpracy!

-> Brak wysokich kosztów początkowych związanych z rozpoczęciem własnej produkcji*


*jedynym kosztem jest opłata aktywacyjna w wysokości 20 000 zł netto - opłata jest JEDNORAZOWA, w jej koszt wchodzi budowa strony www. niezbędne grafiki oraz przygotowanie mediów społecznościowych.Zapraszam do kontaktu.

Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków