Nowa restauracja na rynku w Bolesławcu • Cena: 1 500 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2023
 • Liczba pracowników: 5
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Wspaniała okazja! Na sprzedaż jest nowo otwarta restauracja hiszpańska. To idealna inwestycja dla tych, którzy marzą o prowadzeniu własnego udanego lokalu gastronomicznego.

Restauracja działa od zaledwie 5 miesięcy, a już zdążyła zyskać renomę i lojalną klientelę. Jej sukces można przypisać nie tylko doskonałej lokalizacji, ale także niedawno przeprowadzonemu generalnemu remontowi, w który zainwestowali dużo pracy i pieniędzy obecni właściciele. Wszystko w restauracji jest najwyższej jakości i objęte gwarancją, co daje nowym właścicielom poczucie bezpieczeństwa i pewności.

Lokalizacja restauracji jest po prostu doskonała - zlokalizowana w samym centrum miasta na rynku w Bolesławcu. To miasto cieszy się światowym uznaniem dzięki produkcji ceramiki najwyższej jakości. Co więcej, w Bolesławcu odbywają się liczne imprezy, festiwale, kiermasze i jarmarki, które przyciągają tłumy potencjalnych gości. Ta dynamiczna atmosfera gwarantuje regularny przypływ klientów do restauracji.

Warto zauważyć, że w Bolesławcu stacjonuje aż 3000 amerykańskich żołnierzy, którzy stanowią około 70% klientów restauracji w weekendy. Ci klienci słyną z hojności i chętnie zostawiają duże napiwki. Co więcej, w ciągu najbliższych miesięcy oczekuje się przyjazdu kolejnych 4000 amerykańskich wojskowych. Liczba ta ma dalej rosnąć, co stanowi ogromny potencjał dla rozwoju restauracji i wzrostu konsumpcji w mieście.

Sam lokal restauracji to prawdziwa perełka - mieści się w pięknej zabytkowej kamienicy. Oferuje przestronną powierzchnię 101,2 m2 na parterze, a także dodatkowe 70 m2 w piwnicy, które mogą pełnić rolę magazynu lub pomieszczeń pomocniczych. Wyposażenie restauracji jest kompletnie nowoczesne, a lokal posiada wentylację oraz wszystkie niezbędne urządzenia gastronomiczne. Dodatkowo, z tyłu restauracji znajduje się oddzielne wejście oraz miejsce na dostawy, co ułatwia codzienną operację.

Dla wygody gości w restauracji przygotowano około 40 miejsc siedzących w pięknej sali na parterze oraz dodatkowe 20 miejsc siedzących na urokliwym ogródku przed restauracją. To idealne miejsca do relaksu i delektowania się wyśmienitą kuchnią.

Restauracja jest również wyposażona we wszystkie niezbędne udogodnienia, w tym pełną koncesję na sprzedaż alkoholu. Świetne relacje z Sanepidem. Zaplecze gastronomiczne jest kompleksowe i zawiera szatnię, magazyn oraz miejsce gospodarcze. Kuchnia posiada profesjonalną wentylację, a personel ma dostęp do osobistej toalety. Dodatkowo restauracja posiada system alarmowy dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Pozostałe szczegóły dotyczące prezentacji lokalu oraz działania restauracji mogą zostać udostępnione zainteresowanym po wstępnej weryfikacji na spotkaniu. Jest to wyjątkowa okazja, aby przejąć dobrze prosperujący lokal gastronomiczny w doskonałej lokalizacji, z już stałą amerykańską klientelą i ogromnym potencjałem rozwoju.

Nie przegap tej szansy i skontaktuj się ze mną już dziś, aby uzyskać więcej informacji! Oferta jest gorąca i pewnie niebawem zniknie.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Obecni właściciele, widząc potencjał, otwierają w tym samym czasie inną, większą restaurację również na rynku w Bolesławcu, i zdali sobie sprawę, że nie będą w stanie czasowo prowadzić dwóch. Jedna jest na sprzedaż !

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków