Nowa restauracja japońska w centrum handlowym w Warszawie • Cena: 750 000 zł
 • Przychody: 1 300 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 12
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Nowa restauracja japońska w centrum handlowym w Warszawie. Restauracja została zaprojektowana i wykończona od podstaw z materiałów bardzo wysokiej jakości. Ponieważ miejsce jest bardzo prestiżowe, lokal jest skierowany do zamożnego i wymagającego klienta również pod kątem wystroju.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem, a później sprzedażą wyjątkowych restauracji w Warszawie. Ofertę kierujemy do osób, które chciałyby zainwestować w branżę gastronomiczną, ale nie mają czasu i odpowiedniego doświadczenia do uruchomienia restauracji od podstaw.
Obecnie oferujemy do sprzedaży nasz najnowszy projekt – restaurację z kuchnią japońską zlokalizowaną w centrum handlowym typu convenience w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy.

Lokalizacja:
Lokal znajduje się w najbardziej wyeksponowanym miejscu, w centrum handlowym typu otwartego, w jednej z zamożniejszych dzielnic Warszawy. Dzięki takiej lokalizacji restauracja ma dostęp do parkingu na kilkaset samochodów i bardzo dużego ruchu klientów centrum. Dodatkowo jest to jedyna restauracja tego typu w dzielnicy, dlatego ściąga gości z całej okolicy. Lokal posiada koncesję na alkohol.

Koszty i przychody:
Dla restauracji został wynegocjowany wyjątkowo korzystny czynsz najmu w wysokości 7.000 zł netto miesięcznie. Do tego dochodzą opłaty licznikowe. Przychód roczny na poziomie nie niższym niż 1.300.000 zł.

Negocjacje z centrum handlowym, przygotowanie i akceptacja wszystkich projektów technologicznych i branżowych oraz wykończenie lokalu zajęło około 8 miesięcy, dlatego zakup naszej restauracji polecamy szczególnie wszystkim, którzy chcieliby zainwestować w nowy, elegancki lokal gastronomiczny, ale chcieliby pominąć skomplikowany i czasochłonny etap przygotowań restauracji.


Nieruchomości i urządzenia

Parametry lokalu:
Lokal ma 94 m2, do tego w cenie czynszu do lokalu przynależy ogródek o wielkości 50 m2. Sala składa się z 12 stolików, łącznie na 35 miejsc. Taką samą ilość znajduje się na ogródku. W sezonie wiosenno-letnim restauracja dysponuje 70 miejscami. Wysokość sali to ponad 5m, a 50% ścian stanowią wielkie szklane witryny dlatego restauracja sprawia wyjątkowe przestronne wrażenie.

Zaplecze:
Całe zaplecze wyposażone jest w całkowicie nowy sprzęt gastronomiczny – głównie firmy Stalgast. Kuchnia jest widna, przestronna i bardzo wygodna dla pracowników.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków