Mini sieć burgerowni - kuchnia amerykańska • Cena: 300 000 zł
 • Przychody: 1 000 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam małą sieć burgerowni.

Odstąpię dwa bardzo znane lokale z kuchnią amerykańską , która nieprzerwanie działają od 4 lat. Z racji na wieloletnią działalność jesteśmy rozpoznawalną marką z bardzo dużą bazą stałych klientów, co pozwala na dokładne przewidzenie obrotu. Jesteśmy konceptem, który różni się od konkurencji, przez co generujemy znaczny ruch.

Informacje ogólne:
- roczny obrót to około 1 000 000zł . Zysk miesięczny przy prowadzeniu lokali na obecnych marżach wynosi 10 000 ( w miesiącach letnich), 12 000 w miesiącach wiosennych i jesiennych oraz 15 000 w miesiącach zimowych.
- ogromna baza stałych klientów
- oryginalny koncept, który wyróżnia się spośród większości restauracji,
- udział w największych portalach do zamawiania jedzenia jak Pyszne.pl, Uber, Glovo, Wolt (bardzo wysokie opinie klientów - nawet ponad 90% poleceń)
- Zbudowanie dużej bazy klientów zamawiających bezpośrednio zamówienia ( około 55% w stosunku do 45% zamawiających przez portale.) Takie proporcje pomagają zaoszczędzać bardzo duże kwoty na prowizjach
- Strona internetowa i stworzony system do zamówień online na własnej stronie internetowej
- kontakty do dostawców, z którymi współpracuję od samego początku (co przekłada się na bardzo korzystne warunki cenowe)
- wieloletnia współpraca z bardzo dobrą księgową
- całe know-how biznesu (jestem w stanie poświęcić bardzo dużo czasu na przekazanie swojej wiedzy, doświadczenia, całego konceptu firmy).

Informacje o lokalach:
- odstępuje dwa lokale z pełnym wyposażeniem tzn. : cały sprzęt gastronomiczny, umeblowanie, wentylacje, meble ogrodowe, sprzęty RTV, terminale do zamawiania (pyszne, glovo, uber, wolt), materiały reklamowe, unikatowy system podgrzewanych toreb ( co zapewnia zawsze gorące jedzenie) ,
- wszystkie niezbędne odbiory
- dobre relacje długoterminowe z właścicielami lokali oraz brak znaczących podwyżek czynszu.
- sprawne wentylacje
- lokale są po generalnych remontach wykonanych w 2021r.
- instalacja elektryczna przystosowana pod wysoki pobór
- możliwość przepisania umowy na prąd po korzystnych starych stawkach
- lokale mają bardzo niskie czynsze: I lokal o pow. 102 m – 2800zł brutto; II lokal o pow. 49 m – 1550zł brutto

Jeden z lokali zawiera dużą salę oraz duży zadaszony ogródek . Sala pomieści około 15 osób, zaś ogródek maksymalnie 20osób.
Drugi lokal to tzw. dark kitchen , gdzie głównie realizujemy dostawy, jednak jest mała sala , w której może przebywać maksymalnie 8 osób.

Lokale z roku na rok generują co raz większe dochody. W przypadku rozwinięcia własnej floty samochodowej ( samochody używane bądź leasingowane) co planowaliśmy wdrożyć możliwość zwiększenia dochodu miesięcznie o około 5 000 - 7 000 zł co może przynieść szybszy zwrot z inwestycji.

Przez 4 lata włożyłem z moją małżonką w oba lokale mnóstwo serca . Bardzo zależy mi by przejęła je osoba, która będzie kontynuować nasze dzieło. Z bólem serca wystawiam swoją mini sieć, jednak nadszedł czas na powiększenie rodziny i nie będziemy się w stanie oddawać bezgranicznie naszemu zawodowemu ,, dziecku’’. Z racji, że bardzo byśmy chcieli by nasze wspólne przedsięwzięcie było kontynuowane chętnie pomogę nowemu nabywcy ze wszystkim . Osobę spoza gastronomii mogę szczegółowo przeszkolić i przekazać wszystkie tajniki działalności gastronomicznej oraz naszego konceptu.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny - [dane ukryte]

Cena do uzgodnienia.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Powody prywatne - chęć powiększenia rodziny,

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków