Marka odzieży dziecięcej z 6-cio letnim stażem • Cena: 120 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2013
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działającą od 2013 roku markę odzieży dziecięcej.

Projektujemy ubrania w rozmiarach 86-128 cm, a od około dwóch lat - z myślą o naszych młodych Klientach, którzy wyrośli z naszej rozmiarówki, także w rozmiarach 134-158 cm.
Marka rozpoznawalna i mocno zakorzeniona w branży polskich marek dziecięcych. Dzięki temu, że nieprzerwanie działamy już 6 lat na rynku producentów odzieży dziecięcej mamy stałą grupę Klientów, ale także odbiorców hurtowych.
Styl marki skupiony przede wszystkim na kolekcjach kierowanych głównie dla chłopców, co od początku naszego istnienia mocno wyróżnia nas na rynku mody dziecięcej. Oczywiście w ofercie mamy też rzeczy dla dziewczynek, jednak to modne ubrania dla chłopców są naszym znakiem rozpoznawczym, który fajnie zapełnia niszę w tym obszarze.

Nasza marka to styl dziecięcy, streetowy, a hasło przewodnie: ma być wygodnie! i już! Z myśl tej zasady, przez kilka lat naszej działalności udało nam się wypracować kroje i wzory odzieży dziecięcej po którą rodzice chętnie wracają. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie starannie wypracowany i dobrany model dostawców najlepszych dzianin i dodatków.


Nieruchomości i urządzenia

Na cenę oferty składa się więc nie tylko to, co można wycenić, ale też wartość intelektualna i wiedza,którą odnośnie produkcji odzieży dziecięcej zdobywaliśmy od początku istnienia.

Na sprzedaż (wraz z prawami autorskimi) :
- system identyfikacji wizualnej marki: logo, logotyp, księga logotypu.
- Gotowe do wykorzystania projekty wszywek, metek, ulotek, banerów, papieru firmowego, naklejek wraz z danymi kontaktowymi do ich produkcji i wydruku
- sklep internetowy na systemie prestashop
- profesjonalne zdjęcia z sesji zdjęciowych obejmujących kilka (od 2013 roku) kolekcji jesień/zima wiosna/lato oraz zdjęcia packshotowe do wielu produktów.
- kilkadziesiąt form i szablonów ubrań gotowych do wykorzystania w dalszej produkcji.

- Bazę kontaktów do sklepów, które już są lub mogą być odbiorcami hurtowymi marki
- Bazę kontaktów do producentów dzianin (wraz ze sporą kolekcją próbek), z których szyjemy, dodatków, nadruków, elementów do nadruków, opakowań, oznakowań.
- konto na platformie Showroom
- konto na Facebook- konto zadbane, aktywnie prowadzone i promowane ponad 10 tysięcy fanów,
- konto na Instagramie - w chwili obecnej blisko ponad 10 tysięcy obserwujących, prowadzone systematycznie i dynamicznie.
- Kilkadziesiąt gotowych projektów graficznych (napisów na koszulki) do nadruku na odzieży, które są znakiem rozpoznawczym naszej marki.
- bazę kontaktów do organizatorów branżowych targów dziecięcych, wraz z niezbędną wiedzą, o poszczególnych wydarzeniach.
- wyposażenie stoiska targowego: mobilne stojaki, wieszaki - dwie wersje umożliwiające kompleksowe zagospodarowanie stoiska targowego.

cena do lekkiej negocjacji


Wsparcie posprzedażowe

Niezbędne know how oraz moje osobiste, wsparcie - o ile będzie potrzebne i pożądane.


Powód sprzedaży

Brak umiejętności rozwoju firmy, pomimo jej potencjału.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków