Marka odzieżowa, e-commerce, sport, lifestyle, streetwear • Cena: 60 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam markę, która została założona w 2016 roku. Pracuję w rodzinnej szwalni i zawsze pasjonowałam się sportem. Z połączenia tych dwóch pasji zdecydowałam się na założenie marki. Wierzę w potencjał tej marki jednak mi wypaliły się już środki finansowe do dalszego rozwoju oraz brak czasu. Okoliczności nie sprzyjają mi, abym mogła zaangażować się w tą markę i rozwijać ją.
Marka jest ciekawa, wyróżniająca się. Bardzo dobry odbiór klientów. Produkty bardzo mocno przetestowane w squashu z bardzo pozytywnymi opiniami.
Branża odzieży sportowej stale się rozwija i jest to na pewno rynek z dużym potencjałem. Mam do zaoferowania gotowe rozwiązania, dużo zaoszczędzonego czasu na projektowanie, wykonanie szablonów, odszywanie wzorów, dobór materiałów, wykonanie dodatków, sesji zdjęciowych oraz dużo praktycznej wiedzy i kontaktów.
Wartość towaru, szablonów, dodatków to ponad 100tys pln (towar po cenie produkcji, obecnie ceny produkcji są już nawet wyższe), wartość towaru po minimalnych cenach sprzedaży to ponad 200tys pln.


Nieruchomości i urządzenia

- spółka z o.o. założona w 2016 r
- kasa fiskalna połączona z subiektem, komputer, drukarka
- logo, prawa do marki
- Social Media: Instagram (526), Facebook (1247)
- trzy domeny, główna opłacona do 04.2024, pozostałe dwie do 11.2022
- skonfigurowany sklep na platformie shoper (z dodatkowym szablonem), połączone płatności (Przelewy24, PayPal), połączone wysyłki z różnymi firmami kurierskimi, Paczkomaty InPost - sklep do dopracowania graficznego!
- Opisy produktów (również seo)
- Artykuły na bloga stworzone przez agencję SEO nasycone frazami pod pozycjonowanie
- filmy promujące markę i obecną kolekcję
- obszerny materiał zdjęciowy lifestyle, zdjęcia produktowe na modelkach
- stan magazynowy (różne produkty) około 2000szt, o wartości około 100tys pln (koszulki techniczne szybkoschnące, oddychające męskie i damskie, szorty sportowe męskie, spódniczki sportowe, legginsy, topy/sport bra, dresy damskie, bluzy)
- wykroje na uszycie niektórych produktów
- grafiki, patterny
- szablony odzieżowe o wartości pomiędzy 10-15 tys pln
- dodatki z logo wyróżniające markę (lampasy, metki, skórki, elastomery itp)


Wsparcie posprzedażowe

Chętnie pomogę w rozwoju marki dzieląc się wiedzą, którą posiadam odnośnie produkcji, dostawców materiałów, dodatków odzieżowych, cen, kosztów. Posiadam też ogólną wiedzę teoretyczną jeśli chodzi o sprawy marketingu internetowego. Kontakty do Agencji Social Media, z których warto skorzystać. Przez okres 3 miesięcy od zakupu będę do dyspozycji. Po tym okresie jeśli będę mogła w czymś pomóc to od czasu do czasu chętnie również pomogę. Do dogadania.


Powód sprzedaży

brak środków do dalszych inwestycji oraz czasu żeby zaangażować się w ten projekt

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków