Lokal gastronomiczny Kraków Podgórze • Cena: 300 000 zł
 • Przychody: 500 000 zł
 • Dochody: 150 000 zł
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 3
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem oferty jest znany lokal gastronomiczny na Krakowskim Podgórzu, istniejący na rynku od 4.5 roku. Lokal przy 20m2 generuje na chwilę obecną 500.000pln obrotu rocznie i około 14.000pln miesięcznego zysku ebitda (wszelkie dane udokumentowane w postaci raportów fiskalnych i faktur). Dla pewności można sobie również osobiście sprawdzić obrót w lokalu przez wybrany okres czasu (dzień, tydzień, miesiąc) przebywając w tym okresie z nami na miejscu (pełna transparentność, nie widzimy w tym absolutnie żadnego problemu).

Koncept jest sprawdzony i przyjęty bardzo dobrze przez klientów, przez co jest bardzo perspektywiczny (w łatwy i tani sposób można otwierać kolejne punkty). Wraz z lokalem zapewniamy prawo do loga i marki, wszelkie przepisy i know how, dostęp do strony internetowej i dostawców, cesje wszelkich niezbędnych umów, opakowania i akcesoria znajdujące się w lokalu wraz z jego wyposażeniem oraz nasz największy skarb czyli pracowników, którzy ogarniają nam sprzedaż.

Lokal nie wymaga żadnych inwestycji, jest gotowy do działania i zarabiania pieniędzy od pierwszego dnia. Dochód generowany przez lokal zapewnia zwrot z całej inwestycji w mniej niż 2 lata (przy średnich zyskach liczonych na dzień dzisiejszy, dodatkowo sprzedaż regularnie rośnie rok w rok w tempie 25-45%).

Zyski osiągane z lokalu są w stanie zapewnić wysoką zdolność kredytową kupującego od razu po zakończeniu pierwszego roku obrachunkowego. Dzięki czemu kwota zainwestowana w zakup biznesu może zostać wyciągnięta z powrotem poprzez refinansowanie kredytem inwestycyjnym.

Wszelkie dodatkowe pytania kierować na numer [dane ukryte].


Nieruchomości i urządzenia

Pełne wyposażenie lokalu niezbędne do prowadzenia działalności: 2 opiekacze do kanapek, 3 lodówki, witryna chłodnicza, wyciskarka do soków, ekspres do kawy JURA, regały, szafki, stoliki i krzesła, podświetlana reklama na zewnątrz


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy pełne przeszkolenie przygotowujące do prowadzenia biznesu


Powód sprzedaży

zmiana profilu działalności na nieruchomości, chęć dalszego rozwoju

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków