Lokal gastronomiczny, koncept kuchnie świata • Cena: 1 050 000 zł
 • Przychody: 4 000 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 16
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferta sprzedaży:

Restauracja premium w Sopocie zlokalizowana w sercu miasta, w bliskiej odległości od morza i atrakcji turystycznych. Lokal o powierzchni 300m2 [150m sala – 80 miejsc oraz 150m kuchnia i zaplecze], wyposażony w najwyższej jakości sprzęt kuchenny i designerskie meble. W okresie letnim jest możliwość wystawienia ogródka na około 50 miejsc.

Restauracja oferuje wysoką jakość dań kuchni polskiej i międzynarodowej, a także doskonałą obsługę kelnerską. Wystrój wnętrza jest nowoczesny i elegancki, co sprawia, że miejsce to jest idealne zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkanie biznesowe.

Obecnie restauracja cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów, co przekłada się na stabilne przychody. Możliwości rozwoju biznesu są ogromne, dzięki czemu nowy właściciel może wykorzystać pełny potencjał lokalu.

Atutem tego miejsca jest również bardzo atrakcyjny czynsz wynegocjowany na 7 lat oraz umowy na media z gwarancją cen. Na uwagę zasługują również świetnie prosperujące social media, dzięki którym kalendarz imprez na 2024 na bieżąco się wypełnia.

Nasi Goście wystawili nam już 1284 opinie co dało efekt oceny w google na poziomie 4,8.
Rok 2023 zamknęliśmy z utargiem 4 000 000,00zł – przy zaawansowanym procesie sprzedaży możliwość wglądu do historii finansowej.

Cena sprzedaży: 1 050 000,00 zł
Jeśli jesteś zainteresowany/a zakupem restauracji premium w Sopocie, zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i umówienia spotkania w lokalu.

Tel. 791 466 063


Nieruchomości i urządzenia

Nowoczesne kompleksowe wyposażenie restauracji (w tym między innymi meble, wszelkiego rodzaju sprzęty i urządzenia, takie jak np. lodówki, ekspres do kawy, kuchnie itp.), wartości niematerialne i prawne (w tym między innymi znaki handlowe, know-how).


Wsparcie posprzedażowe

Jest możliwość ustalenia obsługi posprzedażowej oraz pozostawienia w zatrudnieniu personelu restauracji.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków