Linia produkcyjna kanałów wentylacyjnych na Śląsku • Cena: 2 000 000 zł
 • Przychody: 3 200 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 12
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Jesteśmy zainteresowani sprzedażą linii produkującej elementy okrągłe oraz prostokątne na potrzeby instalacji wentylacji wraz z akcesoriami wentylacyjnymi.
Biznes, który oferujemy działa od 2018 roku i przynosi dochody. Posiadamy dokładne raporty finansowe (sprzedaż, zakupy, koszty stałe).
Interesuje nas sprzedaż całej linii, wraz z załogą pracowniczą (pracownicy fizyczni, kierowca, technolog, kierownik produkcji) oraz cała bazą klientów.

Prezentowana linia znajduje się na terenie małej strefy ekonomicznej w okolicach Katowic. Wszystkie urządzenia zlokalizowane są na ogrzewanej hali o powierzchni około 1000 m2. Hala wyposażona jest również w biura, kuchnie, szatnie oraz toalety (ok. 200m2). Hala nie jest oferowana na aukcji (nie jesteśmy jej właścicielami, hala jest wynajmowana- możliwość przeniesienia umowy najmu na nowego klienta). Przy hali znajduje się duży teren, na którym można składować materiał oraz parkować samochody. Znajduje się tu droga, która umożliwia łatwy dojazd TIRa.
Na prezentowanej linii produkcyjnej zatrudnionych jest ok 9-11 ludzi obsługujących park maszynowy, ponadto w biurze znajduje się kierowca, technolog, brygadzista oraz kierownik produkcji.
Linia produkcyjna wyposażona została w szereg udogodnień, które powstały dzięki programowi zarządzania produkcją. Wszystkie produkowane elementy wyposażone są w wygenerowane kody kreskowe.
Ponadto firma posiada certyfikaty KOT (Krajowa Ocena Techniczna) niezbędne przy produkcji elementów instalacji wentylacji.
Wszystkie maszyny są stale serwisowane i są w bardzo dobrym stanie technicznym- nie wymagają żadnego wkładu finansowego.


Nieruchomości i urządzenia

W skład parku maszyn linii wchodzą maszyny umożliwiające:

-produkcję kolan i rur okrągłych
-produkcję ramek P20 oraz P30
-produkcje kanałów prostokątnych z automatu
-produkcje wszystkich innych elementów prostokątnych
- produkcję wszelakiego asortymentu do wentylacji

Hala wyposażona jest również w regał do wysokiego składowania, wózek widłowy licznie narzędzia warsztatowe jak stoły, balansery. Na hali zamontowaliśmy również system sprężonego powietrza, który jest podłączony do maszyn. Większość urządzeń działa pneumatycznie.

Koszt zakupu maszyn i wyposażenia hali to około 2 400 000 zł netto – posiadamy faktury.Przede wszystkim interesuje nas sprzedaż całego działającego biznesu (maszyny, ludzie, klienci)


Wsparcie posprzedażowe

Udzielamy wsparcia posprzedażowego.


Powód sprzedaży

Rozwój naszej drugiej działalności gdzie potrzebny jest znaczący wkład finansowy

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków