Lider na rynku matrymonialnym, serwis internetowy • Cena: 690 000 zł
 • Przychody: 550 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2007
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Serwis na pozycji lidera segmentu dla poważnych ofert matrymonialnych.

Sprzedam zorganizowane przedsiębiorstwo z branży usług matrymonialnych. Portal internetowy łączy polskich singli poszukujących partnera na poważnie w Polsce i za granicą. Pracujemy z wykorzystaniem psychologicznego testu partnerskiego wypełnianego przez użytkowników online.

W serwisie zarejestrowanych jest ponad 550 000 aktywnych użytkowników.
210 000 użytkowników odwiedza serwis w miesiącu wg Google Analytics (GA),
którzy generują 2 500 000 odsłon
Rok założenia 2007

Serwis od 12 lat działalności generuje stabilne dochody i gruntuje rozpoznawalność marki.
Rynek randek internetowych jest nieustannie jedną z najszybciej rosnących i przyszłościowych branż e-commerce.
Właściciel skupia się na promocji marki, utrzymaniu wysokich standardów jakości obsługi klienta i rozwoju nowych funkcji systemu doboru i komunikacji między użytkownikami zwiększając ich komfort korzystania.

Serwis jest doskonałym biznesem dla przedsiębiorcy wizjonera/ wizjonerki w dziedzinie kojarzenia szczęśliwych par. Osoba ta powinna wykazać się dużym zainteresowaniem tematyką psychologiczną, dbałością o sferę prywatności użytkowników, ochronę ich danych a jednocześnie potrafić wdrażać najnowsze trendy w analityce testów psychologicznych oraz branży e-commerce w serwisie. Serwis zarządza profilami pół miliona aktywnych użytkowników, co stanowi dorobek wielu lat intensywnych działań marketingowych, SEO i PR. Duża rozpoznawalność marki umożliwia znikome wydatki na reklamę. Serwis zostanie przekazany tylko w dobre ręce osobom bądź firmie, która wykaże się doświadczeniem w branży randkowej lub serwisów internetowych i będzie w stanie sprostać zarządzaniu tego typu przedsięwzięciem.

Nasza znana marka matrymonialna ma doskonałą renomę ze względu na:
• Tysiące zweryfikowanych profili singli szukających partnera na poważnie
• Doskonałe narzędzia kojarzenia partnerów
• Wysoka jakość obsługi klienta
• Bardzo dobre opinie i setki skojarzonych par
• Wyszukany system ochrony sfery prywatności użytkowników
• Stabilny i wydajny system informatyczny
• Silna pozycja SEO
• Stały rozwój serwisu odpowiadając na nowe trendy w UX i Usability

Szczegóły odnośnie rynku i działania serwisu przekażę w prywatnej rozmowie bądź też na spotkaniu, aby na tym etapie nie niepokoić użytkowników zmianą właściciela. Jest to istotne o tyle, że portal ma bardzo dobrą markę jak również grono oddanych Klientów stąd chęć aby potencjalna zmiana właściciela przebiegła jak najsprawniej. Proszę o przesłanie wiadomości przedstawiając osobę przedsiębiorcy i jego/ jej motywację do rozwoju tego biznesu.

Perspektywy rozwoju
1. Poprzez zaangażowanie w rozwój serwisu, wprowadzenie np. cyklicznych płatności i monetyzację bazy do celów reklamowych zyski mogą gwałtownie wzrosnąć.
2 Serwis jest często zapraszany do mediów jako opiniotwórca, gdyż publikuje wyniki badań. Dział PR może pomóc znacznie zwiększyć dochody.
2. Istnieje niemiecka wersja językowa serwisu, która bardzo dobrze działa i generuje przychody w Euro. Może zostać rozbudowana w celu zwiększenia przychodów serwisów.
3. W ramach transakcji jest możliwość nabycia wersji angielskiej serwisu, która nie została jeszcze uruchomiona a może umożliwić rozwój usługi na rynki anglojęzyczne.


Nieruchomości i urządzenia

Podmiotem oferty sprzedaży jest przedsiębiorstwo, na które składają się:
1. Marka, znaki towarowy słowno-graficzny chroniony w Urzędzie Patentowym
2. Znana marka zagraniczna
3. Domeny i certyfikaty ssl dla dwóch serwisów, polskiego i zagranicznego
4. Oprogramowanie autorskie – CMS i Serwis www, CRM, Mailingi
5. Prawa autorskie do narzędzi kojarzenia,
6. Prawa autorskie do artykułów i badań serwisu
7. Konta społecznościowe


Wsparcie posprzedażowe

Po zakupie:
- możliwość kontynuacji współpracy z księgowością, zespołem marketingowym i obsługą klienta oraz obsługą techniczną co zapewni bezproblemowe zapewnienie ciągłości pracy portalu
- pakiet wsparcia jak również procedury pracy zapewni szybkie wdrożenie w zasady obsługi portalu
- plan dalszego rozwoju serwisów


Powód sprzedaży

Z powodu nieobecności w Polsce właściciela intensywny rozwój serwisu na miejscu jest niemożliwy. Serwis ma duży potencjał dzięki doświadczeniu zespołu i znanej marce. Jest teraz świetny moment i możliwość przejęcia kontroli nad dużą częścią polskiego rynku randek na poważnie przez aktywne działania marketingowe i PR-owskie. Zależy mi, aby kontunuować tradycję serwisu kojarzącego singli na poważnie, dbając o bezpieczeństwo i komfort klientów, gdyż ta jedyna skuteczna strategia tworzy długofalowo wartość dla klientów.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków