Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej na sprzedaż • Cena: 480 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej na sprzedaż!

Do waszej dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną klinikę oferującą szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją ciała. W ofercie dostępne są także zabiegi medycyny estetycznej, z wyłączeniem profesjonalnych operacji.

- Kosmetologia
- Medycyna estetyczna
- Fryzjerstwo
- Manicure/Pedicure
- Masaże

Cały sprzęt i wyposażenie jest nowe i odpowiada panującym obecnie trendom. Klinika istnieje na rynku już od ponad 10 lat. W czasie swojego działania, zdobyła dużą bazę klientów (około 4000) oraz zebrała pozytywne opinie i wysokie oceny na różnych portalach internetowych.

Podpisana jest umowa o świadczenie usług reklamowych z Booksy (program do poszukiwania i rezerwacji usług w Twojej okolicy). Podczas wyszukiwania usług branży kosmetycznej, nasza klinika pokazuje się w pierwszej kolejności.

4,9 - Średnia ocena na Booksy, oparta na opiniach ponad 220 klientów. Każdego miesiąca klinikę ponownie odwiedza około 250 klientów.

Klinika posiada aktualną stronę internetowa, przez którą można dokonać rezerwacji, funpage na Facebooku (ponad 2000 obserwujących) oraz profil na Instagramie. Personel składa się z wykwalifikowanych specjalistów - kosmetologów, lekarzy oraz masażystów. Jest przygotowany na przejęcie kliniki przez nowego właściciela.

Klinikę odwiedziło wielu polskich celebrytów, którzy zostawili opinie, wiszące teraz na ścianach kliniki. Świadczy to o wysokim standardzie oferowanych usług oraz jest zachętą dla nowych klientów.
Klinika posiada wszystkie niezbędne dyplomy oraz certyfikaty.

Stale powiększająca się baza klientów, wiele pozytywnych opinii oraz doświadczony personel stwarzają dobre warunki do rozwoju biznesu.

Kod obiektu: 80.007
Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków