Kino Efektów z ekranem 360stopni, cały sprzęt i wyposażenie • Cena: 50 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 1
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię Cały sprzęt Kina 360 XD i wyposażenie lokalu kina po specjalnej okazyjnej cenie,
Cena jest bardzo atrakcyjna i powinna być wzięta pod uwagę ze względu na szybką możliwość zwrotu kapitału, a nawet podwojeniu zysku już w najbliższym sezonie wakacyjnym. Nawet w reżimie sanitarnym

Dlaczego warto zainwestować w Kino 360 XD?
Kino 360 XD powstało w 2016r jako pierwsze w Polsce Kino z ekranem dookoła widza 360 stopni. Przeżycia widzów po seansach są bardzo pozytywne a zdecydowana większości widzów wracała z chęcią obejrzenia kolejnych filmów z naszego repertuaru, co jest niespotykane w atrakcjach typu oceanaria, gabinety luster, itp.
Posiadany repertuar jest bardzo atrakcyjny dla dzieci, młodzieży, a nasze filmy dokumentalne cieszą oko starszych klientów.
Filmy akcji i filmy dokumentalne są również w niemieckiej wersji językowej i cieszą się dużą popularnością wśród gości z Niemiec.
Filmy są wyświetlane na ekranie dookoła widza w technologi 360 stopni. Projekcje 3D wraz z efektami zjawisk atmosferycznych odczujemy na własnej skórze, a zagłębiając się w fabułę poczujemy się jakby w centrum filmowej akcji.
Każde Show w kinie nie trwa dłużej niż 10 minut, dzięki czemu możemy przerabiać podobne liczby gości co duże kina a rachunki pozostają niższe w porównaniu do 2 godzinnych seansów w kinach fabularnych.
Krótkie seanse sprzyjają również w utrzymywaniu reżimów sanitarnych, można wpuszczać oddzielnie każde rodziny lub mniejszą liczbę osób, a oczekujący nie czekają długo.
Kino posiada dużą liczbę nowych i stałych klientów indywidualnych, nie możemy zapomnieć o koloniach i grupach również z zagranicy, które co sezon odwiedzają nasze kino.
Bez echa nie pozostają organizowane w naszym kinie imprezy urodzinowe, które stały się prawdziwym fenomenem wśród dzieci w przedziale wiekowym od 6 -13lat.
Obsługa kina nie wymaga specjalistycznej wiedzy, wystarczy jedna osoba do obsługi całego kina.
Kino z przyczyn technicznych nie było zamknięte nawet jednego dnia przez ostanie 5 lat, co świadczy o bezawaryjności sprzętu.
Biznes nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego nie jest i nigdy nie był zadłużony, zawsze utrzymywał pełną płynność finansową nawet w okresie pozasezonowym, o czym świadczą nigdy niezalegające i zawsze płacone na czas opłaty czynszowe itp. a w razie obostrzeń przysługują Rządowe pomoce finansowe ze względu na zgodne PKD 59.14ZSprzęt może być rozmontowany i przewieziony w inne miejsce lub można podpisać dzierżawę najmu z właścicielem lokalu. Kino znajduje się w samym sercu Świnoujskiej nadmorskiej Promenady.
Cena specjalna odstępnego to tylko 50tyś zł do neg. ( .Cały sprzęt i wyposażenie jako nowe kosztowało ponad 200tyś zł. Zapraszamy do kontaktu, naprawdę warto.


Nieruchomości i urządzenia

Lista Sprzętu w Cenie:
Serwer sterujący filmami i efektami zjawisk atmosferycznych z oryginalnym programem sterującym ARKAOS z dożywotnią licencją.
6 zainstalowanych filmów w technologi 360 stopni z aktualnymi licencjami
12 skonfigurowanych projektorów, 1 projektor zapasowy, 5 zapasowych nowych, lamp z modułami.
Kopuła z ekranem dookoła widza 360 stopni
Platforma obrotowa ze sterowaną prędkością z 12 miejscami siedzącymi.
Wytwornice efektów 7sztuk
Tablica świetlna menu,
2 monitory Led,
Lada recepcyjna,
kanapa,
meble z półkami
2 kasetony Świetlne
1 Napis świetlny Duży Logo
Potykacze , flagi
Figura pirata
Totem reklama duża
Instruktaż i Lista dostawców itp.


Wsparcie posprzedażowe

Wprowadzenie instruktarz lista dostawców itp


Powód sprzedaży

sprzedamy z przyczyn rodzinnych i planowanego wyjazdu zagranice wspólnika spółki)

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków