Internetowy sklep zoologiczny • Cena: 4 900 zł
 • Przychody: 30 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania jest zoologiczny sklep internetowy, który od niespełna 4 lat prowadzi sprzedaż akcesoriów oraz karm dla zwierząt w modelu dropshipping. Oferta obejmuje również domenę oraz konto na platformie społecznościowej Facebook.

Sklep jest postawiony na platformie SkyShop, zapewniającej łatwe zarządzanie asortymentem, zamówieniami i płatnościami. Sklep posiada atrakcyjny i różnorodny asortyment produktów dla zwierząt domowych.

Sklep działa w modelu dropshipping, co oznacza, że nie przechowuję fizycznego towaru. Zamówienia składane przez klientów są przekazywane bezpośrednio do hurtowni, która zajmuje się wysyłką produktów bezpośrednio do klientów.
Dzięki temu modelowi biznesowemu nie ma konieczności utrzymywania własnego magazynu i związanych z tym kosztów. Dzięki temu oferta może być bardzo atrakcyjna na start dla osób, które chcą rozpocząć działalności w takim właśnie modelu.

W skład oferty wchodzi atrakcyjna domena, która jest dobrze oceniana przez przeglądarkę Google. Na chwilę obecną strona posiada:
- 846 organicznych słów kluczowych w Top 10 wyników wyszukiwania,
- w Top 11-20 jest to 1298,
- ogólna liczba słów kluczowych, które pozwalają, znaleźć sklep w Google wynosi około 13 000,
- każdego miesiąca ruch organiczny w sklepie i na blogu sklepowym to ponad 11 000 użytkowników.

Ta liczba potencjalnych klientów, którzy trafiają na stronę w naturalny sposób, stanowi istotny potencjał sprzedażowy.

Dzięki mocnej pozycji w wyszukiwarce sklep może również odgrywać rolę wsparcia dla istniejącego sklepu stacjonarnego, który chce rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż online.

Oferta obejmuje również aktywne konto na platformie społecznościowej Facebook. Konto to może być wykorzystane do promocji sklepu, komunikacji z klientami, prowadzenia kampanii reklamowych i budowania marki. Konto na platformie społecznościowej Facebook, które jest częścią tej oferty, nie było aktywnie prowadzone od pewnego czasu, więc wymaga pewnej pracy w celu jego ożywienia.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Istnieje możliwość udzielenia miesięcznego wsparcia wdrożeniowego dla nowego właściciela. Dotyczyć to może zarządzania platformą SkyShop, kontaktów z hurtownią oraz ogólnych aspektów prowadzenia i zarządzania sklepem.


Powód sprzedaży

Zmiana branży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków