Hotel w Łagowie • Cena: 5 900 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

DOOM Nieruchomości prezentuje hotel w Łagowie na sprzedaż. Nieruchomość o ogromnym potencjale wypoczynkowo-turystycznym.

Nieruchomość o łącznej powierzchni 4378 m² posadowiona jest na 48 arowej, zadrzewionej działce. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania nieruchomość może pełnić funkcje hotelowo – gastronomiczne oraz sportowo rekreacyjną.
Istnieje możliwość dzierżawy sąsiedniej działki o rozmiarze 5548 m².

Hotel posiada przyłącza wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, telefoniczne, internetowe, klimatyzacyjne oraz wentylacyjne.

Budynek składa się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej.
Poziom -1 = 756,3m2
Poziom 0 = 1337,8m2
Poziom 1 = 1303,4m2
Poziom 2 = 980,3m2

Odcinek hotelowy składała się z 48 pokoi z łazienkami, w tym:
– 44 pokoje dwuosobowe
– 4 apartamenty

Część nieruchomości była przeznaczona na usługi hotelowe (kondygnacje naziemne i przyziemie części bocznej) oraz usługi fizjoterapeutyczne (piwnica części bocznej). W przyziemiu części frontowej mieściła się sala konferencyjna. W przyziemiu znajduje się również basen oraz pomieszczenia na szatnie i natryski. Kondygnacje naziemne tej części przeznaczone były na rekreację w postaci sali ćwiczeń i siłowni (możliwość wykorzystywania np. jako sali konferencyjnej) a piętro na hotel (pokoje hotelowe).

Przyziemie części „hall” służyło za recepcję hotelową, restaurację, natomiast w piwnicy znajdował się bar wraz z parkietem tanecznym. Piętro tej części obiektu służyło za hall.


W przyziemiu części „narożnej” znajdowały się pomieszczenia służące personelowi obiektu (zmywalnia, kuchnia, chłodnia, szatnia) natomiast na piętrze mieściły się pokoje hotelowe.

Dach nie wymaga remontu a większa część okien, to okna pcv. Konieczna modernizacja instalacji. Nieruchomość od 2018 roku jest nieużytkowana i podlega dewastacji. Budynek wymaga całkowitego, gruntownego remontu.


Głównym atutem nieruchomości jest jej położenie. Bliska odległość od jeziora Łagowskiego. W zasięgu znajduje się również Łagowski Park Krajobrazowy, miejsce idealne do spacerów, wędkowania, spokoju i wytchnienia. Stacja PKP oddalona jest natomiast o ok. 40 m od budynku. Dogodny dojazd do obiektu i na parking wprost z głównej drogi. Łagów zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od Świebodzina, Zielonej Góry czy Świecka. W pobliżu zjazd na A2.

Hotel W Łagowie Do Remontu Na Sprzedaż !

Nieruchomość z dużym potencjałem ! IDEALNE MIEJSCE DO ODPOCZYNKU I REKREACJI!

Cena do negocjacji. Zaproponuj swoją cenę.

Posiadasz inną nieruchomość na sprzedaż? Skontaktuj się z nami ! Pomożemy ją Tobie dobrze i skutecznie sprzedać !!!

Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66§ 1. Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mogą ulec zmianie.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków